Pazar Günü Büyük GÜN!!!!

ceko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
449
3
kızlar şimdi dr.dan geldim pazar günü sabah 8:30da doğuma giricem allah kısmet ederse dualarınızı eksik etmeyin benim için ve bebişim için.darısı tüm ağustos annelerinin başına:))

canım hadi gözünaydın inş kolay bi dogum olur ve saglıkla bebişine kavuşursun. bende 11.08 de yatacagım 12.08 de dogumum olacak(tabi kızım o güne kadar acele edip erken gelmezse..) günler geçmek bilmioo .......

allah hepimize kolay doğumlar nasip etsin.inşallah hepimiz sağlıcakla bebişlerimizi kucaklarımıza alırız.

allah yardımcınız olsun
kolay gelsın arkadaşım hayıslısı ıle bebegını al kucagına ınsalllahh

canım allah yardımcın olsunn inşllah kolaylıkla atlatır ve saglıklı bir şekilde bebişini kucagına alırsın.

ii dilekleriniz için çok teşekkürler unvere canım ne yaşadıını biliyorum ama hayırlısıyla bebişlere kavuşacağız ..

Allah kolay doğum nasip etsin inşallah, bebeğin ve sen kolayca kurtulursunuz inşallah. Allah yardımcınız olsun..

canım ins dogumun kolay olur ve guzel gecer allah analı babalı buyutsun benım dogumumda yarın sabah ins dualrınızı beklerım

canım inş. saglıcakla kurutlursn bebişinle ..inş.. darısı bizlere olur. allahım yardımcın olsun canım:)

Allah yardımcın olsun,sağlıklı bi şekilde dön sende canım

cnmcım Allah bir avazda kurtarsın kolay doğum olsun inş cnmcım :) sağlıkla gelsin bebişin

çok saolun arkadaşlar dualarınız için.iyiki sizlerle tanışmışımböle samimi insanlarlagebelik sürecimi paylaşmışım.doğumdan sonra bebklerimiz için tekrar bir arada olacağız Allahın izniyle ama şimdiye kadar ki herşey için bütün paylaşımlarıma destek sorularıma cevap olduunuz iiçin çok teşekkür ederim....

hayırlı doğumlar cnm allah bir avazda kurtarsın inşallah gözün aydın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…