Patoloji sonucuma bakarmısınız?

tarfil

aşkım kızım
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2010
1.656
2
Selam arkadaşlar benim smear sonucum cin1'di kolposkopi yapıldı.Patoloji sonucum geçen hafta çıktı. Yani okuduğum zaman ben bile dedimki bu ne biçim bi rapor hep genel ifadeler kullanılmış. Net ve anlaşılır değil 🤦‍♀️ sadece yangısal değişiklik demişler başka birsey yok 🤷‍♀️ smear sonucumda bile o kadar detaylı açıklama yapılmışken böyle sonucmu olur değilmi ama ?

Bu yüzden 2. Kez biyopsi olmak zorunda kaldım 😔
Varmi benim gibi böyle bi durumu yaşayan, 2. Kez biyopsi olan

Screenshot_20240805_225631_WhatsApp.jpg

Son düzenleme:
Alınan parça da bence kötü birşey yok. Dr 2. Defa bu yüzden almak istedi diye düşünüyorum. Yangısal değişiklik kötü bir durum değil bence. Peki dr a sordun mu? Çok geçmiş olsun bu arada

Alınan parça da bence kötü birşey yok. Dr 2. Defa bu yüzden almak istedi diye düşünüyorum. Yangısal değişiklik kötü bir durum değil bence. Peki dr a sordun mu? Çok geçmiş olsun bu arada
Bende öyle düşünerek kendimi rahatlatmaya çalışıyorum arkadaşım ama işte bi yandanda şeytan dürtüyor evham yapıyorum böyle karma karışığım. Eşimde olmasaydın 2.yi boşuna oldun temiz işte diyordu bi arkadaşına gönderttim (kadın dogumcu) oda yetersiz yazmış deyince iyiki olmuşsun diyor. 🤷‍♀️

X