''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

bumu len dostluk:gitme:bumu mapisdaslik:gitme: bumu kankalikk:gitme:
ahhh ahhhh bu günleridemi göreceeeeeeediiimmmm ha zirnasigim

Kankaaaaa günaydın topiğin açılışına katılamadın
ama darısı kapanışına inşallah:roflol::roflol::roflol::roflol:

Aslıııısempatiksalakcinni

Ula fıstık garısı hiç mi görmedin geyik topiğinde?sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
olmm geyik topigine mi giriom sanki:roflol: aboneliklerimden giriom topige sırnaşık şey

güllll yanıyor halaaaa sempatiksalakcinni

:icecream: :icecream: fıstıkkkk dondurmalar sana
ablaaaaaaaaa topige gel:jeyyar: senin dogum günün serefine hem sana pasta yaptim sempatiksalakcinni hemde 3.kanala gectik nerdeyse 4.kanala gecicez nerdesiinn :roflol::roflol:

:dilcikar:

bi özlememişsiniz :mymeka: davos benm için bitmiştir :roflol:
güldüğüme bakmayn kızgınım sempatiksalakcinni
özlemeyn öyle olsn :smiley-cool::dilcikar::dilcikar::dilcikar:

seni özlemeyen top olsun zibinimmmmŞeniz

aslıııı gece rüyalarda buluştun mu?:icecream:

heee abla bulıstummm sosisle dermişimm:kedi::roflol::roflol:

ben ilk senın topıkte dıdım len topık actım dieeeee:mymeka:asıl benım saga furmam lazımm:mymeka:ben senın haberın var sanıyodummmbilmiyorumkismile:gitme:

suraya bakin leeeennn ohaoldumsmile bütün 15liler burda ama hicbiri beni anmamis:mymeka: gel dememis:mymeka::mymeka:

anamm kusum benımm küsmüşmüüü gel bakimmmŞenizhem bugun ablanın yıldonumuydu insan bi kutlarr tirbıy esızzz:mymeka:sengözlerimebaksanab

huuuuu selamlarrrr

huhuuu gıbrısın yanıgı ablaaaaaa napan gıııopuyorumnanaktan

Kankaaaaa günaydın topiğin açılışına katılamadın
ama darısı kapanışına inşallah:roflol::roflol::roflol::roflol:

Aslıııısempatiksalakcinni

candyyydelikafaduldendelikafadulden

güllll yanıyor halaaaa sempatiksalakcinni

:icecream: :icecream: fıstıkkkk dondurmalar sana

dondurmalrrr benım virmemdelikafadulden:roflol:

sosisle bulusup nettin lann:roflol::roflol: bisi dicemde ayip kacar bea o yüzden-tatlicadiarzu- susam ben sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey ama anladin sen zaten onu :jeyyar: bugüüünn uctum kanka biliom :smiley-cool: zincirlerimi bi kirdim pir kirdim sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

leeeennn tocaaa dafaaaa :mymeka: ben türkiyedeykene topic actim deyin benim topige yazsan ne yazmasan ne sen burdan yazinca ben ordan nasi görceeeediiim sormasi ayip:mymeka. tatildeykene antenlerimden dirink dirink dirink diriiiiinnnkk asli topic acmiss asli topic acmisss diriiinnnkkk sempatiksalakcinni diye haber gelmiceeene göre sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

hayir bilmiyodum yeni ögrendim:mymeka: topige aboneliklerden girdigim icinde diger geyik topiclerini görmedim:roflol: bugün nasil olduysa diger topiclerede bi bakim dedim bide ne göriiiimm akannehir asliiii sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey :cenesidüsenfstksmili: sempatiksalakcinni
Aslı neler kaçırdın neler?
mapısa geeeeeeeeeeeeeel:roflol::roflol:
sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey bi gün öncesinden viztiksiz gece yayinina gectigine saysin:roflol::roflol:

ahhh edit ahhhh:gitme:
ayriyetten haberim olcakta topigine gelmicem öylemi ohaoldumsmile teeeeeeesüfff ettim seni aslii teeesüf ettiiimmm:mymeka:

asssssslıııııııııııııı nersesinnnnnnnnn opuyorumnanaktan

geceki geyikten sonra kendine gelemedin miiiiii :icecream: :hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…