''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

aslıcık nasılsın bebişim benide yorumlayın esennnnnnnn
:84::84::84::95::95::95::95::26::26::26:

aynen öyleyim

Düşündüm kurdum kendi kendime . kurdukça sinirlendim. Ağladım tepindim. Sinirlendim avaz avaz bağırdım. Sakinleşip düşündüm aklıma bi plan geldi çok tilkice. Ama değmezdi

PAYTAK pengu
paytak pengu
PAYTAK pengu
paytak pengu
PAYTAK pengu
paytak pengu
PAYTAK pengu
paytak pengu
PAYTAK pengu
paytak pengu
PAYTAK pengu
paytak pengu
PAYTAK pengu
paytak pengu
PAYTAK pengu
paytak pengu
PAYTAK pengu
paytak pengu
PAYTAK pengu
paytak pengu
PAYTAK pengu
paytak pengu
PAYTAK pengu
paytak pengu
PAYTAK pengu
paytak pengu
PAYTAK pengu
paytak pengu
PAYTAK pengu
paytak pengu
:82::89::92::81:

moralım bozuktu güldüm kız deliinapıyon senn

öyle canım sıkkın,öyle bozuk ki moralim:85::84: ayy şansıma nesse devamını yazmim:86:
çarşamba gecesi seni rüyamda gördm kankanerden geldn ne alaka lan
nesseeee bi sefgili adayım var, bi tanede önceden vardı piyasa kızışık anlayaacağınama inan gözüm yokşaşırdın de mi
yaa gel artıkçok üzgünüm

Son düzenleme:
:2::95::95::94::94::94::94::94::93::93:

kankammm nasıl gördün zor günler gecırıyorum ondan malum olmustırrsenn ve gözün yok irkekteeeözleıdm senii

kankammm nasıl gördün zor günler gecırıyorum ondan malum olmustırrsenn ve gözün yok irkekteeeözleıdm senii

bende çok zor günler geçiriyorum:26: bizimmemlekete gelmiştn,güya ev arıyomuşsn evlenecekmişsn.eski bi ev bulduk sana
eniştede gelmiş güya.alla allanenen mi hasta la:44:yaşlı bi kadın örgü örüyo
sonra sen beni doktoraa bıraktn:94:ve gittn
bense naptıysam doktorun odasından çıkamadm:84:sonrda sabah sonuçlarım kötü çıktı

he kanka gçzüm yokkaslı ve esmerevlen kurtul dedikleri türdenama beni heyecanlandırmıyıor
onun yanında böyle olamıyorum:92:

işte böyleeyaa msn yapak

bende seni çok özledm

Son düzenleme:
selam bebişler nasılsınız ayran içtik ayrı düştük yaz bize yaramadı bende özledim hepinizi

bilmıom ablam nazaramı geldi gözlerıı degenın dötüneee

kankaaa ben ev arıodum bi durumlar olmustu:85:yalnız sen hissetmişin sanırımmanyahh yaaakankaa hayırdrı kaslı ve esmerrrve begenmıyınnfıstıgın yorumuyla töbe eüzü bıllah denir anca:89:neden kankam tahlıllerınde ne cıktı:84:yaapak yapak dıyon gelmıon

ayran içmeyin o zamannn
nolodu hakket bizlere

içmeyınnn ayranda yasak halvettee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…