''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

:89::103::119::131::120::122:

İçimdeki şeytan git doğur dedi. Evet doğurmalıydım cesaret geldi,maşallah diyim. Adamla kavga ettik. Halvete girelim dedim sarıldık halvete girdik . wilyıms teslim bayrağını çekti. Çok mutluydum ona bi kez daha aşık oldum. Savurturdum çiçeği otu çimeni. Dondurma yedim. Midem bulandı. Zıpladım deli deli

ne var nen

anammmmm yorma bahh

selam canlar aslıcık nasılsın bebişim

iidir ablacık sen nasılsınnn

:99::117::92:esen bi yorumlaa nen cokk gergınım:84::95::96::82:

Söylendimmm sövdümmmmm gönlümü aldı yiğidim halvete girdik mutu oldu yağızım. Esen bi yorumla nen cokk gerginim. İçimdeki şeytan kudurdu yine delirdim tepindim kızdımmm ne yapacağımıu bilemedim. Emrah bakışlarım görünmesin diye gözlük taktım ama fayda etmedi

Bunu da yorumla

:92::94::97::82::108::113:

Kuduruklugum tuttu. Halvete hazırlanmam lazımdı. Düşündüm. Gözlüklerimi taktım evin içinde gidip öptüm vilyımsı. Ama ter kokuodu. Gitti aklandı paklandı geldi öptü beni. Yine hamileydim. Kavga ettik. Sövdüm adama utanarak.artık kendime bakıcaktım tepikledim adamı

Ter kokuyodu değilde adamın parfümünden iğreniyorum onu deseydin tam benlik olcaktı

hakketen gergınımmm gergınımmmm bommmm:95:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…