''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

Aslımm Şeniz

why bemm canım unutmadın beni dimi şarkılar açısından kaydirigubbakcemile3

ayy çok yoğunum giremedim kaç gündür özledim sizleri gelicem yakında canlarım Şeniz

unuturmuyum hiç Şeniz şarkıları hazırlanmış say..

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ama bana bişi dememişsinki Aslışım :a015:

çıkmak zorundayım yine bi kaç güne aranızdayım inşallah Şeniz

bekliyoruz:1rolleyes:hihoyyyt

hıı bişey unuttum hevincim
sen bu şarkıları nerde kullancan bacım ona göre düzenleme yapayım :))

Bende evlenirken hiç ağlamamıştım..Öyle mi demişlerdir benim için koca meraklısı diyebilmiyorumkismile

Evlendiğimin ertesi günü ağlamıştım annemi özledim diye sayılır mı:roflol:

Kimse görmedi ama ağlarken:roflol:

Bende evlenirken hiç ağlamamıştım..Öyle mi demişlerdir benim için koca meraklısı diyebilmiyorumkismile

O SAYILMAZZ ama ben o kadarda ağlamam normladede görmuyom annemiaklinialirimsmile:roflol:

:sinifsinif:gör görrr resımlerımı ceker gönderırım kınadan bak bakalımm aglıcammıı:roflol::roflol:
ben kına gecesinde gülmekten ölmüştüm çünkü türküyü karıştırdılar çok tuhaf bişey çıktı ortayadelikafadulden

laf olsun diye öyle derler demiştimboshayallersmile

ben ağlarken işin garip kısmı annem eşime sarılıp ağlamıştı kaydirigubbakcemile3

ben kına gecesinde gülmekten ölmüştüm çünkü türküyü karıştırdılar çok tuhaf bişey çıktı ortayadelikafadulden

laf olsun diye öyle derler demiştimboshayallersmile

ben ağlarken işin garip kısmı annem eşime sarılıp ağlamıştı kaydirigubbakcemile3

Şu kına gecelerini ö yüzden sevmiyorum niye ağlatırlarki gelinleribenneyaptımki

aslııııııııııııı kız yoksa nişanlandınmı benim haberim yokkkeeen hemşerimmmm olamasss seni kimselere virememmmmmmmmmmmmmm

hııı nişanlanmamış nişan filan yapcak olursan davet idersin belki erkek arkadaşın tadınkı felan çıkar iyice bi bakem okey öptüm seni
sakın benden haberisz kocaya bilem varam dieeeeeeee

X