patavatsız!!!

gulkurusuu

güzel günler, bizi bekler
Kayıtlı Üye
4 Mart 2009
2.595
6
Kızlar sabah oktay ustanın yeşil elma programını ızlıyordum, orada konuk sanatçı eskıden cici kızlar grubu vardı - ah kalbim ben senden çok çektim-delisin şarkısını söyleyen grup. orada ki kıvırcık saçlı sevimli olan uyesi Bilgen Bengü bugun oktay ustanın konuguydu. konu kılodan açılınca bu kadın 'kilo sadece hayvanlar yakışır' dedi. ınanamadım. şok oldum. canlı yayında bu ne cesaret dedım ve onun adına utandım. kilo sadece hayvanlara yakışıyorsa bu laf sıze çok mu yakıştı demek istedim ama baglanamadım. ne ayıp!!!:eek:klava:

gerçekten ne kadar kabaca bir laf etmiş insanların çoğuna hayvan demiş zekası kıt bence o insanın ama işte böyle insanlarda malesef toplumuzda mevcut ne yazıkki

gerçekten ne kadar kabaca bir laf etmiş insanların çoğuna hayvan demiş zekası kıt bence o insanın ama işte böyle insanlarda malesef toplumuzda mevcut ne yazıkki

bende ınanamadım.resmen söyledı valla. görunuşe göre hayvan olunsaydı... neyse :) söylemıcem. terbıye bende kalsın .

Lütfen takmayın heyecanla lafı ters söylemiştir..Hadi diyelim bilerek söyledi yine de birşey yok "Kişi kendinden bilir işi" alkisalkisalkis

Sıkmayın tatlı canınızı a.s. a.s. a.s.

valla canım sıkıldı ne yalan söyleyım, ama onun şişmanları hayvcanları benzetmesıne canım sıkılmadı, canlı yayında bu cesaretı ona kım vermış, onu o konuma kaç şişman ınsan taşımış, bunları ne curetle söyluyor buna sıkıldım. ınsanlar cok garip çokk :kızgın: kımse empati yapmıyor, kendını derdı olan ınsanın yerıne konmuyor. sızınle paylaşmak ıstedım arkadaşlar...

Kızlar sabah oktay ustanın yeşil elma programını ızlıyordum, orada konuk sanatçı eskıden cici kızlar grubu vardı - ah kalbim ben senden çok çektim-delisin şarkısını söyleyen grup. orada ki kıvırcık saçlı sevimli olan uyesi Bilgen Bengü bugun oktay ustanın konuguydu. konu kılodan açılınca bu kadın 'kilo sadece hayvanlar yakışır' dedi. ınanamadım. şok oldum. canlı yayında bu ne cesaret dedım ve onun adına utandım. kilo sadece hayvanlara yakışıyorsa bu laf sıze çok mu yakıştı demek istedim ama baglanamadım. ne ayıp!!!:eek:klava:

e peki kimse tepki vermedimi?
sunucu , diğer konuklar vs?

Lütfen takmayın heyecanla lafı ters söylemiştir..Hadi diyelim bilerek söyledi yine de birşey yok "Kişi kendinden bilir işi" alkisalkisalkis

Sıkmayın tatlı canınızı a.s. a.s. a.s.

Bence de belki farklı bir şey söylemek istemiştir...

Bence de belki farklı bir şey söylemek istemiştir...

bende ıyı nıyetlı duşunmek ıstedım ama yok oyle degıl. devam ettı danalara, ineklere, tavuklara yakışır. ınsanlar yerse oyle olur gıbı bırşeye geldı tekrar konu. neyse onu da bu şekılde tanımış olduk artık.

X