Makyaj Ürünleri PASTEL marka kullandığınız ürünler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

böyle bi makyaj seti bana ananem almıştı ama ben hiç kullanamadım çünkü sevmiyorum bu şekil ayrı ayrı ollcuak herşey ama farlarını kullanmıştım envai çeşit var5 fardı içinde aklına gelicek gelemicek bütün renkler vardı belkide yüz çeşit renk vardı o kısmı iyiydi işte

kapatıcısı ve fondotenini kullanıyorum
fondotenden çok memnunum ama kapatıcı sanki çok sıvı yani cıvık gibime geliyo:44:

pastelin kokulu ojeleri çıktı biliyor musun bilmiyorum
en seevdiğim kokular bir araya gelmiş denk geldim de mutlaka edinmeliyim mis yaa pasteli seviyorum kaliteli türk markası bu olsa gerek:)

min yeşili naneliymiş hem sevdiğim renk hem nane ferahlığı ay bayıldım ya en kısa sürede benim olmalılar ananas ve tarçın kokularını da çok severim bunları istiyorum mutluluk yaa:)))))))))))9

Son düzenleme:
komik bişi mi oldu kahkahalar patlatacak bişi de yazmamıştım ama neyse
watsons da pastel ürünlerini bulabilirsin.

yıllardır pastelin fondotenini kullanıyorum çok memnunum ama malesef her yerde bulamıyorum bu markayı

yıllardır pastelin fondotenini kullanıyorum çok memnunum ama malesef her yerde bulamıyorum bu markayı

aynen ya bi kaç ay önce bende kalıcı rujunu ve likit rujunu aramak için çıktım ama bulamadım ya pöff üzüldüm yani bir tek lipstickleri vardı heryerde bulunmuyor en çok golden rose ve flormar stantleri var her yerde:44:

Pastelin rujunu kullanıyorum. Kalıcılık konusunda çok iyi değil ama dudakları kurutmuyor yapısı güzel. Geçen sene dışı turuncu olan rimelini kullanmıştım ve gayet güzeldi. Tabiki ojeleri vazgeçilmezim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…