Makyaj Ürünleri PASTEL marka kullandığınız ürünler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
stick concealer göz altına birikmiyor mu ki pastelin,
ben golden rose stick kapatıcı kullanıyorum yapısı çok güzel yumuşacık ve iyi kapatıyor aydınlatıyor ama bi süre sonra göz altında çizgilere dolluyo:26:
rujlarının kousunu bende beğeniyorum nostaljik bir kokusu var bir de kalıcılar

stick kapatıcılar likitlere göre daha katı kıvamlı oldukları için mutlaka çizgilere dolma yapıyor.

stick kapatıcılar likitlere göre daha katı kıvamlı oldukları için mutlaka çizgilere dolma yapıyor.

evet ama likitlerde çok hafif oluyor ve morlukları falan kapatmıyor gibi geliyor bana:26:
en iyilerini compact kapatıcılaar diyorlar ama bilemicim henüz kullanmadım compact olanlarından

Ben şu anda göz altı kapatıcısını ve rujunu kullanıyorum.

Kapatıcım bitmek üzere, açıkçası pek memnun kalmadım. Belki de stick olduğundandır.

Ama rujuma aşığım. Onunla sonsuza dek yaşayabilirim.

Görenler mutlaka denemek istiyorlar, numarasını öğreniyorlar.

81 numara bu arada.

Son düzenleme:
5'li far paletleri haarikkaaa ! kremsi bi yapısı var ve ışıltılı. renk uyumları da güzel hep en lazım olan renkleri seçmişler

81 numara sitesinde çok kahvemsi duruyor dudakta nsaıl duruyor nude bir renk mi yoksa kahve gibi mi?

81 numara sitesinde çok kahvemsi duruyor dudakta nsaıl duruyor nude bir renk mi yoksa kahve gibi mi?

Aslında ışığa ve dudak rengine göre değişen bir renk desem daha doğru olur.

Çünkü kahverengi durduğunu birkaç arkadaşımdan duydum.

Ben alırken denediğimde şu renk gibiydi;

Deneyip de alan çok kişi oldu ama dediğin gibi kahverengi göründüğü zamanlar da olabiliyor, imkanın olursa deneyebilirsin tavsiye ederim.

Son düzenleme:
renkli rimelleri çok beğenerek kullanıyorum waterproof fakat denizde geçerli değil

sağol canım resim için güzel bir nude renk gibi duruyor ama bu benim için geçerli değil tabi ki çünkü benim dudaklarımın alt tonu pembe bu yüzden bu renkde budeler sırıtabilir gene de renk katmak için güzel öneri tabi

Pastel'in şuana kadar sadece ojesini kullandım ama güzel renkleri cok beğniyorum ben :)

rujunu da kullanmanı tavsiye ederim rujları çokkk kalıcı pastelin o kadar kalıcı ki en pahalı rujlarla yarışabilr ye iç tazelemeden o derece ve çok matlar mat ruj sevenler için pastel lipstickler tam ideal

rujunu da kullanmanı tavsiye ederim rujları çokkk kalıcı pastelin o kadar kalıcı ki en pahalı rujlarla yarışabilr ye iç tazelemeden o derece ve çok matlar mat ruj sevenler için pastel lipstickler tam ideal

:) bende sadece mat ruj kullanırım :) denicem bi,tesekkurler tavsiye için :)

ojelerine bitiyorum rengarenkler ve süperler...bi de mat rujunu aldım bi tane sürümü, kalıcılığı harika tavsiye ederim

numarası ney gerçi bütün normal lipstick rujları mat pastelin ama diğer gloss ve bi de shine serisi çıkarmış onlar parlak

bu allığına bayılıyorum hatta eşim de bayılıyor,pırıl pırıl yanaklarıma

ha bi de ruju var nar çiçeği,rengi süper ama tadı kötü :120:

ojeleri de güzel,hele ortada ki en son aldığım.süper ötesi bir ton
ben daha çok var sanıyordum,3 tanecikmiş oce çantam arkadaki de

çok tatlısın canımmm zahmet edip resim paylaşmışsın emeğine sağlıkbayıldım ışıltılı pudraya mutlaka denicem

çok tatlısın canımmm zahmet edip resim paylaşmışsın emeğine sağlıkbayıldım ışıltılı pudraya mutlaka denicem

rica ederm ne demek
fiyatı da uygun du galiba.ayrıca bereketli bişi 2 yıldır falan duruyor bnde
hele beyaz tenlysen daha bi mükemmel olur sanıyorum sende

rica ederm ne demek
fiyatı da uygun du galiba.ayrıca bereketli bişi 2 yıldır falan duruyor bnde
hele beyaz tenlysen daha bi mükemmel olur sanıyorum sende

beyaz tenliyim canım
bende beyaz ten ve brons altın ışıltılı allık tarşı şeyleri yakıştırırım kendime hem ben patelin terracottalarına çok güveniyorum guerlein in terracotta yapılan fabrikada üretiliyorlarmış

ışıltılı-pırıltılı şeylere hayranm
bnde evlenirken çeyizime oyouni nin bu setnden aldırmıştım.
ben 85 e almştm,pahalıya almşm ama çeyz mağazasıydı o yüzden böyledr
resmde pek ışıl ışıl çkmamış ama allkları,farları kıpır kıpır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…