Makyaj Ürünleri PASTEL marka kullandığınız ürünler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

atractive

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2011
8.451
40
PASTEL marka kullandığınız,memnun kaldığınız ,beğendiğiniz ve almak istediğiniz ürünleri yazar mısınız?:KK12:

bir çok makyaj ürününü deneme yanılma yöntemiyle eledim ama en en çok sevdiğim ve işime yarayan pastel in magic touch kapatıcı aydınlatıcısı onuuu çooook seviyorum :21:

pastelin magıc touch urunu harıka.ayrıca matt black goz kalemının ustune tanımıyorum sımsıyah ve kalıcı.son olarakta 5x dramatıc maskarasını aldım cok guzel cok begendım.sımdıde uc renklı allıklarını deneyecegım parfumerıde kız bana surdu cok hosuma gıttı tabı alıp uzun vadede etkılerı nasıl olacak bılemıyorum denemek lazım

pastelin magıc touch urunu harıka.ayrıca matt black goz kalemının ustune tanımıyorum sımsıyah ve kalıcı.son olarakta 5x dramatıc maskarasını aldım cok guzel cok begendım.sımdıde uc renklı allıklarını deneyecegım parfumerıde kız bana surdu cok hosuma gıttı tabı alıp uzun vadede etkılerı nasıl olacak bılemıyorum denemek lazım

bi arkadaş adha önerdi matt black göz kalemini hatta en pahalı markalardan bile kalıcı demişti almalıyım mutlaka pastel ürünlerini bulmak da kolay olmuyor yani
ben birde pasteli terracotta bronz pudrasını almak istiyorum
pinkarın(pastelin)sahibinin bir konuşmasına denk gelmiştim nette diyor ki adam ben allıklarımı guerlain ürertilen fabrikada aynı kalitede üretiliyor aslında tek farkı pastelin daha cüzzi fiyatta olup guerlainin uçuk fiyatlarda satılması
yani pastelin terracottaları da guerlian kadar kaliteliymiş ee bu durumda neden türk markasını tercih etmeyeyim ki
pastelin ürünlerini çok beğeniyorum özellikle 132 numaralı kırmızı rujunu çok mat ve kalıcı bir kan kırmızı

bi arkadaş adha önerdi matt black göz kalemini hatta en pahalı markalardan bile kalıcı demişti almalıyım mutlaka pastel ürünlerini bulmak da kolay olmuyor yani
ben birde pasteli terracotta bronz pudrasını almak istiyorum
pinkarın(pastelin)sahibinin bir konuşmasına denk gelmiştim nette diyor ki adam ben allıklarımı guerlain ürertilen fabrikada aynı kalitede üretiliyor aslında tek farkı pastelin daha cüzzi fiyatta olup guerlainin uçuk fiyatlarda satılması
yani pastelin terracottaları da guerlian kadar kaliteliymiş ee bu durumda neden türk markasını tercih etmeyeyim ki
pastelin ürünlerini çok beğeniyorum özellikle 132 numaralı kırmızı rujunu çok mat ve kalıcı bir kan kırmızı
evet turk markaları son zamanlarda cok gelıstı.mesela gabrınının allıklarınıda coook begendım ozelıkle 202 numaraydı sanırım sahane.ruj konusunda hıc denemedım ama bır deneyeegım.ya kırmızı rujda hıc kullanmadım ama bır tane alasım var gecen gun cıktım ne kadar denedıysem ıstedıgım gıbı bısey bulamadım.koyu ve daha zıyade kıremıtımsı bı kırmızı ıstıyorum ama yok yok

evet turk markaları son zamanlarda cok gelıstı.mesela gabrınının allıklarınıda coook begendım ozelıkle 202 numaraydı sanırım sahane.ruj konusunda hıc denemedım ama bır deneyeegım.ya kırmızı rujda hıc kullanmadım ama bır tane alasım var gecen gun cıktım ne kadar denedıysem ıstedıgım gıbı bısey bulamadım.koyu ve daha zıyade kıremıtımsı bı kırmızı ıstıyorum ama yok yok

kremitimsi bir kırmızı kullanmadım canım hiç ben hep kan kırmızı tonlarında kullanıyorum ama flormarda vardır eminim
birde 26 numara sanırım pastel çok süper bir pembe şeker kız candy gibi bir renk sürdüğümde herkes çok güzel miş rujun diyorlar
ayy birde kokusu müthiş ya nostaljik bir kokusu var pastelin rujlarının:KK16:
gabrini allık mı hiç denemedim nasıl tonlarda o dediğin allık?

kremitimsi bir kırmızı kullanmadım canım hiç ben hep kan kırmızı tonlarında kullanıyorum ama flormarda vardır eminim
birde 26 numara sanırım pastel çok süper bir pembe şeker kız candy gibi bir renk sürdüğümde herkes çok güzel miş rujun diyorlar
ayy birde kokusu müthiş ya nostaljik bir kokusu var pastelin rujlarının:KK16:
gabrini allık mı hiç denemedim nasıl tonlarda o dediğin allık?
canım 203 tu numarası galıba tamda hatrlamıyorum ama cok hos bır seftalı-turuncu arası bır allık cok guzel renk ve dokusu var gorursen bır dene gabrını allıkları

canım 203 tu numarası galıba tamda hatrlamıyorum ama cok hos bır seftalı-turuncu arası bır allık cok guzel renk ve dokusu var gorursen bır dene gabrını allıkları

son günlerde kendini geliştiren markalardan biri de gabrini ve lady rose
şeftalimsi-turuncular pek bana gitmiyor şekerim ya flormarın şu meşhur allığı terracotta 46 numara allığını var bende turuncumsu onu bile fazla kullanmıyorum hatta bi kaç kez kullandım desem yeridir yani
ben daha çok bronz-altın terracotta ve pembe tonlarında ki allıkları kullanıyorum:KK34:

pastelden 3 tane ojem ve 4 tane göz kalemim var. rujlarını da denemek istiyorum.

son günlerde kendini geliştiren markalardan biri de gabrini ve lady rose
şeftalimsi-turuncular pek bana gitmiyor şekerim ya flormarın şu meşhur allığı terracotta 46 numara allığını var bende turuncumsu onu bile fazla kullanmıyorum hatta bi kaç kez kullandım desem yeridir yani
ben daha çok bronz-altın terracotta ve pembe tonlarında ki allıkları kullanıyorum:KK34:
flormarın allığı şeftali tonu oluyor mu:? yani şöyle kayısı tonları arasında mı canım

bir de mat mı, simli mi:? tavsiyen nedir kankam:KK8:
316 numarası artık yok sanırım kanka en son nosu lipstiğinin 132:26:
bak birde hoşuma giden diğer bir ürünüde Full Color Liquid Lipstick no:227 lancome likit rujlarının renklerine benziyor:103:

kız likit ruj değil bildiğin normal ruj:26:

lancomun bu bahsettiğin rengi mat kırmızı mı?

flormarın allığı şeftali tonu oluyor mu:? yani şöyle kayısı tonları arasında mı canım

bir de mat mı, simli mi:? tavsiyen nedir kankam:KK8:

kız likit ruj değil bildiğin normal ruj:26:

lancomun bu bahsettiğin rengi mat kırmızı mı?

kız lancome değil pastel full color likit ruju kırmızısı:KK34:süper kırmızı:KK34:

flormar bendeki allık terracotta allık şeftalimsi değil bildiğin bronz ve turuncu karışımı bişi ve simli evet çok parlak bir renk 46 numara
ama yine flormarın şeftali allığı var compact allık normal 91 numara o pigmentli bir şeftali rengi işte ve simli değil fazla sadece çok pigmetli sana onu tavsiye ederim zebuşum:KK34:

Son düzenleme:
pastelın ojelerını ve magic touch kapatıcı aydınlatıcısını kullanıyorum

ne kadar da meşhur şu magic touch kapatıcısı bir ara ben almaya karar vermiştim ama sonra golden rose stick daha cazip gelmiştim onu almıştım:26:
bunu da mı alsam napsam:115:

pastelin göz altı stick kapatıcısını kullanıyorum ve inanılmaz derecede memnunum. Pastelin nerdeyse bütün ürünlerini almaya başladım.
70 ve 98 numara rujlarını kullanıyorum. O rujların kokusu beni benden alıyor.Diğer rujlar gibi yağlı değil ve akıp gitmiyor.Harika duruyor.
Göz kalemi olarak da show by pastel 113 numara var.Rengi çok güzel ve dokusu harika.Çok rahat sürülüyor.
Ojeleri de diğer markalar gibi kolay soyulmuyor ve tonları süper.Özellikle de 123 numarayı tavsiye ederim.
Kısacası ben pasteli çok seviyorum ve çoğu ürününü tercih ediyorum :)

X