Makyaj Ürünleri Pastel High Performance Fond Te Teint Fondoten

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

kupseker007

Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2013
14
0
Kızlar ben Flormar Perfect Covorage Fondoten kullanıyorum, Pastel High Performance Fond Te Teint Fondöten kullanan var mı. Hangisinin kapatıcılığı daha fazla ?

flormar perfect coverage'ın kapatıcılığının çok iyi olduğunu duydum. cidden iyi mi? öteki hakkında bi fikrim yok bu arada :KK8:

Flormar Perfect Covorage benim son 2 yıldır kullandığım bir kapatıcı, kapatıcılığı süper ve kesinlikle yüzümde 1 tane sivilce çıkarmadı siyah noktalarımı şişirmedi. Çok dolgun bir yapısı var bir kere bastığınızda o yüzünüze yetiyor hatta artıyor ve ben çok fondoten kullanan biri olarak bana bayaaa gidiyor 30 ml mi. Tavsiye ederim. Pastel High Performance Fond Te Teint fondoten i merak ediyorum. Kullanan varsa lütfen bizimle kapatıcılığının nasıl olduğunu ve yüzde nasıl durduğunu paylaşabilir mi? :)

Merhaba, ben pastel'in high performance fondötenini çok severek kullanıyorum. Ciltteki tüm kusurları hem mükkemmel bir şekilde kapatıyor hem de doğal bir görüntü veriyor. Denemediyseniz mutlaka denemenizi öneririm...

Son düzenleme:
X