pasta değil ooooo

abstruse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2007
21
6
ablam nişanlı o zamanlar.Nişanlı olduğu kişinin ailesi ziyarete geldi e tabi elleri kolları dolu.Ablam bu arada hizmet ediyor bense kapının önündeki kutuya gözümü diktim kötü kötü bakıyorum.Ablama dedim ki içeri girersen kapıyı kapat olur mu? neyse girdi içeri yanlarına yani kapıyı da kapattı.Allah dedim kutuyu aldım başka odaya girip açtım içinde sıra sıra renk renk madlenler...laelaelaelaelae Durur muyum aldım her birinden bir avuç sonra paketi hiç açılmamış gibi kapatıp aldığım yere koydum.Tabi o zamanlar küçüğüm.Neyse misafirler gitti sıra gelen hediyelere bakmaya geldi annem kutuyu aldı bir salladı şöyleee sonra bu kuru pasta olmalı bunu güllü hanım hastaydı ona geçmiş olsuna giderken götüreyim demez mi amanınnnn anne ne diyon sen ne güllü hanımı ne pastası diyorum içimden sonra anne bir bak belki pasta değil diyorum annem ısrarla yok pasta bu kutuyu boş yere bozmayayım diyoKötü Kazen
Zorlada olsa açtırdım çikolatalar pasta diye güllü hanıma gidecek yoksa.Annem baktı baktı sonrada ne kadar cimrilermiş bu kadarcık çikolata mı gelirmiş demez mi bilmiyor ki evin küçük kızı hepsini mideye indirdinaniknanik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…