Saç Bakım Ürünleri Parlayan,Kırılmayan,Sağlıklı Saçların Sırrını Veriyorummm:)))

foodengineer45

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2009
20
0
33
Kırılan,dökülen,çabuk uzamayan saçlarıma bi türlü çözüm bulamıyodum.Birsürü farklı şampuan denedim.Gliss,elseve saç onarıcı serumlar kullandım.Hiçbiri işe yaramadı.Sonra bi gün arkadaşımla aktara girdik.Özellikle de değil öyle yoldan geçerken:)Aktardaki adam bana mecitefendi yağıyla nival markalı sarımsak ve ısırgan içeren şampuanı önerdi.Başta bayaa tereddüt ettim.Aldk sonra.1 buçuk 2 haftadır kullanıyorum.Gerçekten memnun kaldım.Saç uzatıyo bi kere.Kırıkları müthiş onarıyo.İlk yıkamadan sonra bile farkı gördüm yani:)) Herkes saçların ne parlak ne güzel diyoo:)) Saçların mat ve kırık gezmenin ne demek olduğunu iyi bilirim..Bu yüzden paylaşmak istedim İkisinin fiyatı 30 liraydı 27ye aldık:))) Herkese sevgilerr..:))) opuyorumnanaktan

Dostum hala aynı düşünüyor musun? uzatıyor mu cidden ve şu saçlarımızı toplamaktan kaynaklı kırık görüntüyü alıyor mu?kaydirigubbakcemile5

Dostum hala aynı düşünüyor musun? uzatıyor mu cidden ve şu saçlarımızı toplamaktan kaynaklı kırık görüntüyü alıyor mu?kaydirigubbakcemile5
hala aynı düşünüyorum zaten başlığı bi kaç saat önce açmıştım:) yani ben saçlarımı pek toplamam genelde açık bırakıyorum ama saçlarım çok kuru ve cansız görünüyodu. Uçlarının neredeyse tamamı çatallaşmıştı. Kestirmeyi düşünüyodum.Arkadaşım kestirme akıllım bakım yapalım kendine gelsinler dedi:))) bende yukarıda dediğim ürünleri aldım kaydirigubbakcemile5

hala aynı düşünüyorum zaten başlığı bi kaç saat önce açmıştım:) yani ben saçlarımı pek toplamam genelde açık bırakıyorum ama saçlarım çok kuru ve cansız görünüyodu. Uçlarının neredeyse tamamı çatallaşmıştı. Kestirmeyi düşünüyodum.Arkadaşım kestirme akıllım bakım yapalım kendine gelsinler dedi:))) bende yukarıda dediğim ürünleri aldım kaydirigubbakcemile5

Pardon ya. Ben o kadar moda girmişim ki eski tarihgte yazılıp bırakılanlar hakkındabilmiyorumkismilekaydirigubbakcemile3

benim sorunum zannımca şu. Saçlarım ince telli ze uçlarına doğru kuru ama dipleri yağlı. Ben ioxcin kullanıyorum ve harika yapıyor. Ama onun etkisi yeni saç çıkarmak olanları da gürleştirmek. Ama saçlarım uzadıkça deforme oluyorlar. uçları ile dipleri arasında kendimi bildim bileli fark var.Kime sorsam kırık bunlar diyor. Sence fayda sağlar mı?bayanssulusmile

Pardon ya. Ben o kadar moda girmişim ki eski tarihgte yazılıp bırakılanlar hakkındabilmiyorumkismilekaydirigubbakcemile3

benim sorunum zannımca şu. Saçlarım ince telli ze uçlarına doğru kuru ama dipleri yağlı. Ben ioxcin kullanıyorum ve harika yapıyor. Ama onun etkisi yeni saç çıkarmak olanları da gürleştirmek. Ama saçlarım uzadıkça deforme oluyorlar. uçları ile dipleri arasında kendimi bildim bileli fark var.Kime sorsam kırık bunlar diyor. Sence fayda sağlar mı?bayanssulusmile
o kullandığın ürün hakkında bi biggim yok aslında hepsi beraber nasıl bi etki yapar bilmiyorum yanıltmak istemembilmiyorumkismile

Bende bu sampuandan almistim eski sampuanim bitmek uzere insallah banada iyi gelir mecitefendi yagi dipleremi suruluyor tum sacami?

aynı şampuanı kullanıyorum harika zaten bu şampuan o kadar beğeniliyor ki bakım yapma hastası ben bile baya bir azalttım şampuanın kendi etkisini gördükçe hem üşenmeye hem gerek duyymamaya başladım.. çok iyi ve baya uzadı saçlarım..

aynı şampuanı kullanıyorum harika zaten bu şampuan o kadar beğeniliyor ki bakım yapma hastası ben bile baya bir azalttım şampuanın kendi etkisini gördükçe hem üşenmeye hem gerek duyymamaya başladım.. çok iyi ve baya uzadı saçlarım..

ben bu şampuanı kullanmaya başladıktan sonra saçlarıma kimyasal seyler sürmek istemiyorum.saç kremi yerine geçebilecek bildiğin bitkisel bi ürün varmı acaba?? kaydirigubbakcemile5

X