Makyaj Ürünleri parlak gri kalem!!

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
K

kokoshatun

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kokoshatun
kızlar ben gri kalem isityorum ama böle parlak olcak ve sürdükten sonra ilerleyen zamanlarda bile dağılmayan rengini kaybetmeyen bi kalem olcak var gri kalemlerim ama istediğim gibi değil bazen dışarda kızlarda görüyorum göz kapaklarına sürüyolar ve süper duruyo çok beğeniyorum var mı bildiğiniz güzel bi gri ve kesinlikle parlak bi kalem?:uhm:

• Konu Sahibi kokoshatun
emily 111 gri parlak gibi ama simli değil. kalıcılığı az.
miss ten 147 bu da simsiz. gri ve ten rengi arasında biraz daha iyi kalıcılığı.
kalemin göz kapağındaki kalıcılığını artırmak için, altına far bazı sürersen veya pudra dokundurursan biraz daha artıyor.
bir de golden rose'un metalik eyelinerları var onlara bakabilirsin ben hiç kullanmadım ama kullananlar memnun.
simli istiyorsan da simli linerlar bir çok markada mevcut.

• Konu Sahibi kokoshatun
teşekkür ederim simli değil cnm ama parlak teşekkür ederimm

• Konu Sahibi kokoshatun
avondada var canım parlak uzun kalemler

• Konu Sahibi kokoshatun
avondada var canım parlak uzun kalemler

cnm bende avonun ki var ama parlak durması için baya sürmek gerekiyor o zamanda gri değil mavi gibi gözüküyor. bende su çift taraflı olanlardan var ondan bahsediyorsun di mi?

• Konu Sahibi kokoshatun
cnm bende avonun ki var ama parlak durması için baya sürmek gerekiyor o zamanda gri değil mavi gibi gözüküyor. bende su çift taraflı olanlardan var ondan bahsediyorsun di mi?

yok canım bendeki çift taralı değil
sadece parlak gri

• Konu Sahibi kokoshatun
Kesinlikle Emily parlak fakat simli değil kalıcı da üstelik..No su 111
Bi arkadaş daha yazmış..
Ben çok memnunum..
zemuszemus

• Konu Sahibi kokoshatun
avonun ıkı taraflısından kullanıyorum grısı varsa guzel olabılır

• Konu Sahibi kokoshatun
wala ben açılıp kapanan mekanik olan avon göz kalemini kullanıyorum süper

• Konu Sahibi kokoshatun
emily nerden bulabilirm hiç dumadım:kedi:

• Konu Sahibi kokoshatun
avondan tkr bi alayım olmazsa tek taraflı olandan bende çift taraflı var ama ben çok memnum değilim istediğim gibi değil teşekkür ederim hepinize

• Konu Sahibi kokoshatun
canım bencede tek taraflı uzun olanlara bak sımlı degıl ama parlak ve kalıcıda. ben memnunum sahsen :)

• Konu Sahibi kokoshatun
pastelinde platin rengi kalem seti var içinde gri olabilir gerçkten süperler

• Konu Sahibi kokoshatun
pastelinde platin rengi kalem seti var içinde gri olabilir gerçkten süperler

valla çok hoşuma gidiyor gördüğüm zaman birinde ama hala bulamadım=( pastel bulma şansın var olmazsa ona bakıyım tişkürr cnmm benimma.s.

• Konu Sahibi kokoshatun
pek duyulduğunu sanmıyorum bu markanın ama bende aysberg diye bir kalem var tam senin dediğin istediğin gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…