Güneş Kremleri parlak bronzluk için...

Güneş kremleri, bronzlaşma

aspirinn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2009
973
1
merhabalarr...​

1 ay sonra tatile çıkacağım ve parlak bi şekilde bronzlaşmak istiyorum arkadaşlar.. böyle mat inşaatda yanmış gibi değilde parlak parlak ayna gibi bronzlaşmak soyulmadan .. bi fikriniz varmı bu konuda ne kullanmak gerekir. koruyucu krem mi yoksa bronzlaştırıcı kremlerdenmi.. her ikisi birden de olurmu acaba.. ???​

yada farklı bi yöntem.. nedir bunun püf noktası...

bi fikri olan yokmu arkadaşlarrr.. hiç kimse yazmamış bişeyy ..

gerçi klüp sessiz galiba bu aralar..

herkes tatildemiii... hadi bi bakın burayaaa.. ben daha gitmedimm... heyyyy !!!

bekliyorummm... boshayallersmile

zeytinyağı kullanılıyor tüyler temizlendikten sonra sürülüyo hem bacaktaki tüyleri azaltıyo hemde bronzlaştırıyo hemde parlıyo manken bacağı gibi ama vakit alıyormuş çok beyaz tenli olduğum için ben denemedim ama yapanı gördüm kadının bacakları dergilerdeki mankenler gibi parlıyordu ha birde öğlen sıcağına değilde akşam üstü güneşinde bronzlaşıyodu

hımm teşekkür ederim ama zeytinyağ sürmek bena göre deil.. bronzlaştırıcıyla olmazmı kii koruyucuda lazım.. bilemiyorum...boshayallersmile

bende bilgi almak istiyorum tatile gidicem...
güzel kararmak ve sonrasında soyulmamak istiyorum...

güneş öncesi ve sonrası için önerebileceğiniz ürünler var mı?

roc minesol var hiç leke falan bırakmadan bronzlaştırıyo nivea hiç bir işe yaramıyo ben piz buinden memnun kalmıştım ama en iyisi lancaster

roc minesol var hiç leke falan bırakmadan bronzlaştırıyo nivea hiç bir işe yaramıyo ben piz buinden memnun kalmıştım ama en iyisi lancaster

teşekkür ederimm...
bunların hepsini öneriyosun yani ama en iyisi lancaster kafamçokkarıştı D diosun..
bi bakayım bunlara..

başka fikir yokmu arkadaşlarr .. mankenlerinki gibii passsparlakk olmak içinn napmak gerekkk

arkadaşlar ben 10 gunde bronzlaştım. güneşlendikten sonra cildime bakım amaçlı saf zeytın yağı sürdüm parlaklaşıyor zaten. mat olmuyosunuz. başka bir fikrim yok bilmiyorumkismile

arkadaşlar ben 10 gunde bronzlaştım. güneşlendikten sonra cildime bakım amaçlı saf zeytın yağı sürdüm parlaklaşıyor zaten. mat olmuyosunuz. başka bir fikrim yok bilmiyorumkismile

güneşe çıkmadın yani zeytinyağı sürüp .. evet bu daha mantıklı güneş artık çok zararlı ver zeytinyağını sürüp direk güneşe çıkmak istemiyodum ama böylede oluyosa bunu deneyebilirim.. teşekkür ederim..

risk alarak piyasadaki guneş kremlerını kullanmayıp saf zeytın yagı sürdüm. valla memnun kaldım. resmen zenci rengındeyım. bunu korumak için havuç yıcem bolca a.s

ama ben senı yonlendırmıyım guneş lekesı falan olur sende Allah korusun :1no2:

ya ben şeyden korkuyorum şimdi zeytinyağı sürersem güneşin tüm zararlı ışınlarını vücuduma alıcam fazla fazla koruma faktörü olmadığından zaten güneş artık zararlı ultraviyole midir işte zararlıymış ya cilt kanseri falan yapıyo korkuyorum.. ne gerek var o kadar diye düşünüyorum ama güneşlendikten sonra kremlerle, zeytin yağı sürebilirim akşam falan parlak olmak için.. böyle düşünüyorum şimdilik..

bence de. güneşlendıkten sonra sür, hem bakım yapıyo cıldın uzun süre nemli kalıyo hemde parlak oluyo. huzurlu guzel tatıller dilerim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…