parke seçimi

ilknur48

Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2013
34
0
merhaba kızlar parkeyi hangi renk yapayım çamsanın elegant meşe dedik ama hala kararsızım sizce hangi renk yapayım

gri tonu olan değilmi? bende ondan yaptırdım ben cok begendım ıcımede sındı evımın esyalarıylada uyumlu oldu

merhaba kızlar parkeyi hangi renk yapayım çamsanın elegant meşe dedik ama hala kararsızım sizce hangi renk yapayım

canım ben yeni evime yaptıracaktım çamsanı rengini bile sectik siparişi verdik fakat egger diye bir markanın ürünü gördüm karar değiştirdim,iyikide yaptırmışım eggeri halı kaydırmaz kullanmıyorum artık ayrıca silince hemen kuruyor tertemiz kalıyor,biraz pahalı ama kararını vermeden bu markayıda gör derim,en azından fikir edinirsin canım

bide lareks fildişi vardı eşim elegant meşeyi daha çok beğendi mobilyacı da ben hiç döşemedim bundan bilmiyorum nasıl olduğunu dedi fildişinden döşemiş ama biz legant meşe olsun dedik bilmiyorum :KK43:

canım ben yeni evime yaptıracaktım çamsanı rengini bile sectik siparişi verdik fakat egger diye bir markanın ürünü gördüm karar değiştirdim,iyikide yaptırmışım eggeri halı kaydırmaz kullanmıyorum artık ayrıca silince hemen kuruyor tertemiz kalıyor,biraz pahalı ama kararını vermeden bu markayıda gör derim,en azından fikir edinirsin canım

teşekkür ederim canım sordum mobilyacıya ama çamsan parke çalışıyorlarmış başka marka bakmadık artık bizde onun için elegant meşe dedik bakalım artık

Fildişini ben taşınacağım evime döşettim çok harika durdu. ayrıca çok ferah açık renk olduğu için diğer dediğiniz renge bakmadım ama fildişi gerçekten güzel duruyor.

Bence zaten hoş ve şuan çok tutulan bir renk seçmisiniz.
Eyer emin degilsenizde acele etmeyin derim.
Emim olana kadar düşünüp, öyle karar verin.

Mobilyalarınada yakışan bir renkse, ozaman al ve seçerken yaninda çok kişi olmazsın, kafanı karıştıra bilirler.
Satıcılarada pek kulak vermeyin derim.

Benim hoşuma gitmedi o renk :26:
Beyaz yada krem tercih etmelisin kesinlikle çok klas duruyor.
Ben de bir sonraki kışa değiştireceğim parkelerimi ve beyaz yada krem seçeceğim inşallah.
Bu grili renk eski gibi geldi bana beğenmedim :KK31:

Konunuz içeriği nedeniyle ilgili bölüme taşınmıştır,bilginize..

teşekkür ederim canım gerçekten çok güzel görünüyor tamda istediğim gibi buğulu ve modern duruyor.

X