Parke için Yardım..

lotus_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
574
1
Merhabalar arkadaşlar ..
Ben parke için arama yaptım ama bulamadım..Umarım daha önce açılmamıştır bu başlık..

Evimizi yeniliyoruz ve parkeleri değiştireceğiz..Sizce beyaz renk nasıl olur??Kullanışlı mıdır??

Kullananların görüşlerini bekliyorum...Acill..
Teşekkürler..

zevk meselesi canım olur tabi mobilyaların buna uygunsa olur tabi.ama beyaz parke için mobilya konseptin yaz evi tarzında olmalı bence mobilya resimlerini koyarsan yardımcı olabilirim..bak buna çok yakışmış mesela..bol bol site gez mobilyalara değil renk uyumlarına bak fikir olur sana.
beyazoda.jpg
[/IMG]

Son düzenleme:
Beyaz parkenin kullanımı zor olur. Yere düşen her şey görünür hemen. Bence beyaz değil de dışbudak veya akçaağaç düşün hiç olmzsa...Sevgiler.

bende beyaz parke kullanıyoruuum. bikere evi çok asil ve büyük gösteriyooo ammaa yere siyah bişey düşsün anında ben burdayım diyoo..mesela saç teli hemen göze çarpıyoo..amaa yaptrmaya değer bencee.istersen evimden bi kare gösteebilirim fikir olsun diye??

Teşekkürler nutez gönderdiğin resim deki gibi beyaz düşünüyorum bende koltuklarımın rengi bej mobilyalarda wenge ..çok kararsızım:KK43:(

Beyaz parkenin kullanımı zor olur. Yere düşen her şey görünür hemen. Bence beyaz değil de dışbudak veya akçaağaç düşün hiç olmzsa...Sevgiler.

Benim beğendiğim renk de akçağaç buz olarak geçiyor..Oda kapılarını da beyaz düşündüğüm için akçaağacı eledim canım..

bende beyaz parke kullanıyoruuum. bikere evi çok asil ve büyük gösteriyooo ammaa yere siyah bişey düşsün anında ben burdayım diyoo..mesela saç teli hemen göze çarpıyoo..amaa yaptrmaya değer bencee.istersen evimden bi kare gösteebilirim fikir olsun diye??

Çok teşekkürler..Çok memnun olurum resim gönderebilirsen..
Benim evim de baya bir küçük olduğu için koyu renk parkeler daha da küçük gösterecekmiş gibi geliyor

canıım umarım sana fikir olur ve umarım beğenirsin..

Son düzenleyen: Moderatör:
Waaaaww
Süpper görünüyor hakikaten..Sandalyelerin rengide çok güzel..
Paylaşımın için teşekkürler..Yerler beyaz olunca duvarlaraı daha koyu boyamalı diye düşünüyordum ama resimde gördüğüm kadarıyla açık renk boya ile de çook güzel oluyor...

İnşallah benimde vim böyle güzel olur :)

aaaa ben yeni gördüüüm resim kocaman olmuş yaa:)))dün acele çıkmam gerekiyodu bakmadan yüklemişim...burda bişey beli olmuokiii hem krem gibi görünüyoo...dur ben daha küçüğünü yüklerim şimdi sanaa..AYRICA YORUMUN ıÇıN ÇOOK TEŞEKÜR EDERııM..kaç kişi evimi merak ediyo ama sen çok şanslısın..teredüt etme diye yolladım gerçekten çok şık duruyo bence değer..

:)))

sorun değil canım ben kaydettim bilgisayara resmi orada gayet muntazam görünüyor..Resim küçüldü:) Güle güle otur evinde hakikaten çok şık..

küçülttüm ben resminizi güzel gözüküyor gerçekten a.s

bende meşeyi seviyorum açık renk ve güzel görunuyo kullanan varmı meşeyi ne dersiniz

Kızlar..
Parkelerimizi sonunda yaptırdık..Cesaretimi toplayıp akçaağaç buz yaptırdım ve inanılmaz güzel oldu:))herkes çok beğendi:)

şimdi sıra kapılarda..

Kızlar..
Parkelerimizi sonunda yaptırdık..Cesaretimi toplayıp akçaağaç buz yaptırdım ve inanılmaz güzel oldu:))herkes çok beğendi:)

şimdi sıra kapılarda..

güle güle eskitin. eminim çok güzel olmuştur bende karar veremiyorum bir türlü akçaağaç mı kayınmı meşemi açık renk istiyorum ama mobilyamda açık koltuklar krem mobilyalar kayın rengi koyu renk daha güzel durur sankiama koyu istemiyorumm karar veremiyorum :bbo:
bişey diil arnavutgüzeli84 yardımcı olabildiğime sevindim.:lepi:

Son düzenleme:
Kızlar..

şimdi sıra kapılarda..

:nazar:öylemiiii yaptırdınız demeeek..nasıl dediğim kadar varmış dimiiia.s ben sana demiştim asla pişman olmazsın,ve gören herkez hayran kalır..çünkü çok cesaret edemiyolar bu rengi yaptırmaya .hadi güle güle kullan ,ilk başta evin huzuru,mutluluğu ,bereketi,eksik olmazsın gerisi oluur..ee bizi nezaman davet ediyosun hayırlı olsunaayerimseniben..

kapı olarak ta sana fikir verebilirim ..istersen beyaz yaptır benimkiler öyle mesela ama wenge rengi de çok hoş duruyoo ,,yinede sen bilirsiiiin..Asıl merak ettiğim banyon ve mutfağın ne renk pekiii???CADIARZU

güle güle eskitin. eminim çok güzel olmuştur bende karar veremiyorum bir türlü akçaağaç mı kayınmı meşemi açık renk istiyorum ama mobilyamda açık koltuklar krem mobilyalar kayın rengi koyu renk daha güzel durur sankiama koyu istemiyorumm karar veremiyorum :bbo:
bişey diil arnavutgüzeli84 yardımcı olabildiğime sevindim.:lepi:

Hakikaten çokkk güzel oldu:))) Benim koltuklarda çok koyu değildi bej renginde ben de tereddütte kalıyordum ..Ama canı gönülden beyaz yaptır diyebilirim heleki uygulayıp gördükten sonra...

:nazar:öylemiiii yaptırdınız demeeek..nasıl dediğim kadar varmış dimiiia.s ben sana demiştim asla pişman olmazsın,ve gören herkez hayran kalır..çünkü çok cesaret edemiyolar bu rengi yaptırmaya .hadi güle güle kullan ,ilk başta evin huzuru,mutluluğu ,bereketi,eksik olmazsın gerisi oluur..ee bizi nezaman davet ediyosun hayırlı olsunaayerimseniben..

kapı olarak ta sana fikir verebilirim ..istersen beyaz yaptır benimkiler öyle mesela ama wenge rengi de çok hoş duruyoo ,,yinede sen bilirsiiiin..Asıl merak ettiğim banyon ve mutfağın ne renk pekiii???CADIARZU

Güzel temennilerin için çook teşekkür ederim canım..Valla gerçeği söylemek gerekirse beyaz yaptırma konusunda sen cesaret verdin bana :)) hele evinin de resmini görünce işte bu dedim..

Dediğin kadar var süpper duruyor ..Ben kirada oturduğum evde koyu laminant kullandım şimdi ikisini kıyaslayınca kesinlikle beyaz derim..
Gören herkes çok beğendi , hiç olumsuz tepki gelmedi , hatta nerden aklına geldi beyaz yapmak falan diyenler oldu , pek sık tercik edilmediğinden dolayı bu renk..
Parke yaptırdığımız yer bile ilk defa bu rengi evde uygulayacağız dedi:))) (genelde iş yerlerine yapmışlar..)

Kapı için de beyaz düşünüyorum , ama beyaz mı kırık beyaz mı onun tereddütündeyim..Bakalım..sen yine resim gönderebilirsen fikir edinmem açısından çok minnettar kalırım..Hatta fırsat bulabilirsem bende evimden kareler koymak istiyorum...

Biz evi yeni aldık ve haliyle bir dünya masraf yaptık :KK43: mutfak ve banyo şimdilik aldığım haliyle kullanacağım ama sonradan değiştirmek istiyorum tabii
mutfağı kahve - krem , banyoyuda gri yada kahve düşünüyorum bakalım artık daha onun zamanı var..

Yine de fikirlerini beklerim..
Sevgiler , saygılar a.s.

X