Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları park yatakta kaç yaşına kadar yatabilir?

ozlem28

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
968
76
kızlar 11 aylık oğlumun büyüyen karyolası var fakat içime kurt düştü sarkar, düşer vs. diye gittik park yatak aldık. birde memlekete gidince rahat yatar orayada getiririm dedim. kraftın aldım 60*120 ebatlarında. ama eve gelince sanki dar gibi geldi gözüme. sizce rahat yatabilirmi içinde bebek? kaç yaşına kadar kullanılır? normal tek kişilik yatakta kaç yaşından sonra yatmaya başlar? birde park yataklar iki katlı ya en alt kısmını kullanırkende sallanabiliyormu? biz üst kısmı sallanır hale getirdik ama altı beceremedik.kılavuzuda pek anlaşılır değil. :44::44:

kızım 28 aylık hala park yatakta yatıyor rahatsız olsa uyanır sürekli
ben çok rahat ettim park yatakla
aldığınız park yatağın ayak kısmında sallanma aparatı yokmu
bizimkide kraft sallanma aparatı var istersen açıyorsun onları alt katta yatarkende sallanıyor

park yatağın üstüne hiçbir çocuk beşiğini tanımam..çok rahat.. beşiğin büyüklüğüne göre değişir ama doğduğu günden sonra 2- 3 yaşına kadar bile yatabilir..benim kızım 2 yaşına kadar yattı..oda takımı aldığımız için daha sonra yatmadı..ama ikinci çocuğumdada inşallah park yatak kullanırım.tavsiye ederim cnm.

bizim evimiz küçük olduğu için çocuğa ayrı oda açma imkanım şimdilik yok. park yatak bu yüzden cazip gelmişti bana. ama 60x120'ler sanki biraz dar gibi geldi gözüme. almışken baya bi kullansın büyüğünü alayım dedim, daha almadık ama yanlış olmasın 80x140'lık olanları da var sanırım ben onlardan almayı düşünüyorum..
senin bebek için ayrı odan varsa çocuk odasına geçene kadar idare eder o yatak tahminimce sizi :)

X