Parfüm önerilerinizi bekliyorumm

Kelushka

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2016
7
3
Merhaba kizlar sizden simdiye kadar kullanip memnun kaldiginiz parfumleri yazmanizi rica ediyorum yeni parfum arayislarindayim onun disinda simdi yazacagim parfumlerdeb kullandiginiz varsa yorum yaparsaniz sevinirim
Lacoste touch of pink
Escada magnetism
Chanel chance
Lolita lempicka
Chloe love
Lancome hpynose
Ricci ricci
Burrbery weekend
Escada tropical punch
Dkny be delicious
Gucci rush
Yorumlari bekliyorum sevgiyle kalinn

Lacoste touch of pink meyveli bir koku, ilkbahar yaz aylarına uygun. 18-25 yaş arasına yakışacak bir koku olduğunu düşünüyorum.

Escada magnetism bir süre kullanmıştım fakat artık hoşuma gitmemeye başladı. İlk sıktığımda ot gibi kokuyor hoşuma gitmiyor. Şekerli bir koku.

Chloe love ise enfes bir koku bence. Çok romantik ve çok masum. Biraz da olgun bir koku. 25+ üstü açık tenli kadınlara daha çok yakıştırıyorum. Pudra gibi kokuyor.

Dkny be delicious meyve meyve fres bir koku ama hafif bir feminenligi var. Bu kokunun en cazip yani yaz ve fres parfum olmasina ragmen silaji ve kaliciligi gayet yerinde.
Chloe love icin fazla pudrali diyebilirim. Hos bir koku. Rahatsiz etmiyor. Ama kendi ustumde olup da surekli kokusunu almak can sıkıcı olabilirdi. Ben 28 yasindayim ama bana fazla geliyor. (bir chloe signature asigi olarak boyle dusunuyorum)
Chanel chance, baharatin en yumusak hali gibi. (edtsini biliyorum) kalite kokuyior. Yaz kis ayirt etmeyen gece gunduz. Her an icin ozel sayilabilecek bir koku. Degisik. Ama boyle. Edtnin kaliciligi iyi degil tabi ki. Ama edp icin mukemmel soylentiler var.
Gucci rush i denedim. Seveni bol ama herhalde bna uymadi. Koku ustumde ekşi di resmen. Ama kalici ve silaji iyiydi.
Ve son olarak Allah burbeery weekend in belasini versin midemi bulandırıyor o derece:)

gucci rush ı 10 seneden fazla kullandım. çok karizma bir kokusu var. bunu açıklaymam ama benc ekelime anlamı böyle :)) weekend çok hoş ben çok beğeniyorum. touch of pink bende dahil bir çok arkadaşım idrar gibi koktuğunu düşünüyor.hypnose a erkekler bayılıyor. en afrodizyak parfüm olduğunu düşünüyorlar ama bence rakı gibi kokuyor. ilk başta özellikle çok kötü ama durdukça çok güzelleştiğini söylüyorlar ama ben hoşlanmadım. bildiklerim bunlar.

Burberry weekend benimde kabusum ya kusucak gibi oluyorum

kesinlikle Chloe love öneririm. Bu arada instagramda ... sayfasına bir göz atın derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben çiçeksi kokuları seviyorum. En sevdiklerim
1) Dior pure poision
2) İssey miyake
3) Y&L Parisien
4) Ellie Saab

Ben channel kullanıyorum burda 400 tl almıstım sonra lr kozmetıkte aynı parfumun fıyatını görünce sok oldum şimdi onu kullnıorum cok memnunum

En kalıcı parfümleri söyleyebilirsiniz ayrıca hafif olsun istiyorum Lütfen yardım edin

Gucci rush benim kislik kokum...
o kokuyu normalde sexy deniyor da bende sütlumsu bir koku gibi duruyo...nasil desem...tenimle birlesiyor tam...
herkese de gitmez bu koku...

VİOLUXİA : Merhabalar Bvlgaria Omnia Crystalline oryantal ciceksi ve kalıcı bir.koku, Jean Paul gaulter kiss ne love me bu çok karışık ama diğer tercihleri ne gore begenebilecegin bir koku bence ama bulabilir misin bilmiyorum sınırlı uretimdi çünkü, armani code harika ama daha çok kış için güzel,

Lacoste klasik kullanıyorum vazgeçemedigim tek koku

DEVAM EDİYORUM Elizabeth Arden- Beauty süper kalıcı ve tam yazlık bu fresh ve kalıcı hakikaten kalıcı yalnız, bu arda denemedisyen yves Rocher evidence dene bende intensesi de var o biraz daha şekerli hali orijinal evidence ise ciceksiligi yoğun hafif odunsu süper yaz için. Kenzo flower tag ben bayılıyorum bu kokuya meyveli çiçek kokusu ama harika bir koku bence dene derim daha çok var ama kafani karıştırmamak adına bu kadarı yeterli olur sanırım canım

Yves Rocher evidence denemelisiniz çok guzel koku. Yeni denedim Salvatore Ferragamo' 'nun Eleganza ve Signora kokuları çok güzel tam bir İtalyan esintisi. Tekin acardaki görevli Signorayi çok metetse de ben Eleganza yı daha çok beğendim ikisi de güzel ama tam olarak şöyle tarif edebilirim, sanki parfümler etrafımızdan geçenleri bayıltmak için üretilmemiş, çok dustan.sonra tene sıkınca bütünleşip doğal bir kokunuzmuş gibi hissedin diye yaratılmış deneyin derim. :) Çok hafif ve zengin hissettirecektir sizi.

Chloe Love başınızı agritmiyor mubyaa ben bildiğiniz korkuyorum o kokudan bir yerde rastlarim da fenalasirim diye bu güne kadar nefret ettiğim nadir kokudur

Lacoste touch of pink , ben begenmedim otobus kokusu gibi geldi
Escada magnetism, cook sekerli ve paculi kokuyor midem bulandi bundan
Chanel chance , bunu begeniyorum aslinda tatli baharatli bi koku
Lolita lempicka , bunu yeni aldim hem de eyfelden acik parfumcuden ve cook seviyorum tatli pudrali :) anilarimi canlandiriyor
Chloe love , bunu da begenmedim pudrali ve gullu bi koku islak mendil gibii
Lancome hpynose , bunu da seviyorum baharatli bi koku kislik olarak kullanirim
Burrbery weekend , bunu da seviyorum tanidik bir koku, baya kullanani var. meyveli, tatli bi koku
Dkny be delicious bunu sevmedim hic de yesil elma kokmuyor, degisik yani salatalik gibi ama sekerli hali. Ferah gibi ama lezzetli falan degil.

Ben tatli kokular seviyorum genelde
Sexy graffiti
Midnight fantasy
Lolita lift
Armani she
Hypnotic poison
Lolita lempicka
Prada candy
Burberry classic ve weekend
Hatirladiklarim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…