paranoyakça mı davranıyorum?

Konuda her şey o kadar garip ki.
Sadece hoşlandığınız sevgiliniz olmayan bir insanla neden tatile gidersiniz?
Cinsellik yaşamak istemiyorsanız neden birlikte tatile gidersiniz?
Kamera konusuna gelirsek o kısmı çok anlayamadım. Lens kapalı mıydı? Kapalı ise çekim yapamaz ki.
Ama içindekileri göstermemesi de şüphe uyandırıcı.
Şu an ne kadar garip bir durumun içindesiniz farkında mısınız? Saçma sapan bir olay yaşadığınız bir adamla tatil yapıyorsunuz. Bu zaten bizi ilk soruma götürüyor, doğru düzgün tanımadığınız biri ile tatile gitmeyin.
Sosyal medyada tanışıp ortak noktada bulusmuslardir 😈

Merhabalar, hoşlandığım çocuk ile tatile gittik tatilde odalarımız ayrı ama sohbet etmek için beni odasına çağırdı beni öptü sonra birden uzaklaştım ve masanın üzerindeki üstünde kılıf olan kamera dikkatimi çekti odaya kamera yerleştirmiş yakınlaşıp görüntümü çekeceği izlenimi aldım. bakire olduğum için zaten yakınlaşmayı reddedecektim ama aynı odada bulunup öpüşmek için büyük bir tabu benim için. kameranın son çektiklerini göstermesi için ona bağırdım oda paranoyaklığıma prim vermeyeceğini söyledi. üzerinin kapalı olduğunu söyledi vs ama üzeri kapalı mıydı sonradan mı kapattı ondan emin olamadım hatırlamıyorum. sizce paranoyakça mı davranıyorum böyle durumlardan korkum yüzünden galiba ömür boyu bakire kalacağım.

Bakirelik için erkeğe gerek yok. Tek derdiniz buysa.

Hem bu kadar cesur olup hem bu kadar korkaklık tutarsızlık başlı başına bir kaç zaman olmuş daha sevgiliniz mi o bile belli değil o adamla tatile gidecek odasına gidecek kadar gözü kara olup sonrasında bu kadar korkaklık bir tuhaf insan en yakınına bile güvenemez bu zamanda iyi cesaret gerçekten

Merhabalar, hoşlandığım çocuk ile tatile gittik tatilde odalarımız ayrı ama sohbet etmek için beni odasına çağırdı beni öptü sonra birden uzaklaştım ve masanın üzerindeki üstünde kılıf olan kamera dikkatimi çekti odaya kamera yerleştirmiş yakınlaşıp görüntümü çekeceği izlenimi aldım. bakire olduğum için zaten yakınlaşmayı reddedecektim ama aynı odada bulunup öpüşmek için büyük bir tabu benim için. kameranın son çektiklerini göstermesi için ona bağırdım oda paranoyaklığıma prim vermeyeceğini söyledi. üzerinin kapalı olduğunu söyledi vs ama üzeri kapalı mıydı sonradan mı kapattı ondan emin olamadım hatırlamıyorum. sizce paranoyakça mı davranıyorum böyle durumlardan korkum yüzünden galiba ömür boyu bakire kalacağım.
Sevgilinle tatile çıkabilecek kadar rahat ama öpüşecek kadar tabuların var 😵‍💫O sevgilin olacak adam da gitmişsiniz otele rahat durdu heeee. Bak bak bir de kamera varmış nasıl bir kamera o şekli şemali. En önemlisi bakiresin. Bu detayda bize ne de. Paranoyaklık konusunu bilemedim var bir sıkıntı onu belli.

laf cambazlığı yapıp seni kuşkuda bırakmak yerine son fotoğrafları gösterip paranoyak olduğunu iddia edebilirdi ne kendi zan altında kalırdı nede sen paranoya yapardın hassas bir konu ne de olsa

Konuyu okuyunca aklıma gelen
1000034307.jpg

X