Papaz Büyümüz İşe Yaramış

buyulucay

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2016
1
0
47
Merhaba kızlar, uzun süredir yaşadığım bir problem vardı ve problemin nihayet çözüme ulaştı. Bunun için yaptığım şeyden dolayı üzülmüyorum, çünkü eşim dediğim adam bana ve çocuklarımıza çektirdiklerinden sonra bunu sonuna kadar hak ediyor.
Ben yabancı uyruklu biriyim eşim de Türk. Ben burada doğup büyüdüm. Biz birbirimizi çok beğeniyorduk ve beni kaçırdı, ailem maddi açıdan beğenmemişti ve onunla evlenmemi istemiyordu. İlişkimizin ilk dönemlerinde birbirimize sırılsıklam aşıktık. Paramız yoktu ama sevgimiz saygımız vardı birbirimize bakarken gözlerimiz parlıyordu. İlk çocuğumuz oldu, nüfuzlu bir iş adamıyla ilişkilerini geliştirdi ve onunla ortak işler yapmaya başladılar. Böyle olunca ailem de onu kabul etti.
Gayet eşime karşı saygılıyım. Temizliğim, yaptığım yemekler eksik değil, çocuklarıma da bakıyorum ama eşim artık gittikçe tanımadığım biri olmaya başlamıştı. Gereksiz kıskançlıkları vardı ve ufak şeylerden dolayı sürekli kavga ediyorduk ve beni dövüyordu. Ertesi gün bir şey olmamış gibi yine sabah erkenden ben onun eşyalarını yıkayıp asıyordum, kahvaltısını yaptırıp işe gönderiyordum. Bu aralarda da çok zenginiz. İkinci çocuğumuz oldu, çocuğumuz 3 yaşındayken eşim eve geldiği saatten çok daha geç gelmeye başladı, sahibi olduğu yerdeki satış elemanlarından bir kızla takıldığını tespit ettim, kız sürekli eşimin gömleklerinin yanlarına ruj izini bulaştırıyordu ve ben dövülüyordum, çocuklarıma ve bana eşim artık para vermiyordu, ben o gömlekleri bir şekilde içime sindire sindire yıkıyordum. Sonra anneme konuyu konuştum, anne tarafım rus ve rus aileler genellikle çoğu problemi büyücülere başvurarak hallederler. Bir papaz bulduk ve söylediği adımları tekrarladık, her adetimin ilk günü üç damla kanı onun için koyduğum kaça karıştırarak içiriyorum, bu yazıyı da Bodrumdan yazıyorum. Biazdan eşim gelecek ve bir sonraki rotayı tayinleştireceğiz. Size de iyi tatiller kızlar.

yani bundan bize ne ben bizi ilgilendiren kısmı anlamadım madem çözdünüz kötü bir yolla da olsa. napmalıyız bravo be ne kanmış kanın canın artsın mı diyeceğiz ? :işsiz:

Sakin olun hanımlar panik yok:-) şöyle göz ucuyla baktım bu hanım kızımız 4 üyelik açmış görünüyor, amaç belli gibi sanki ama iyice derinlerine dalayım mevzunun bakalım ne çıkacak altından:KK66:

X