Papayaslim

p_tek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2010
3
0
merhaba kızlar Ben diyet yapmayı beceremeyen biri olarak papaya slimi sormak istiyorum kullanan var mı acaba? Yada önerebileceğiniz başka bişey. Çok mutsuzum

bence diyetler hiçbir işe yaramıyor hatta tam tersi zararıda olabiliyor bazenözelliklede diyet ilaçlarının yan etkileri çok fazla benim önereceğim en iyi zayıflama yöntemi ekmek yememek ve spor yapmak spor yapmak dediysem profosyonel olmayabilir yürüyüs bile bir spordur

bence diyetler hiçbir işe yaramıyor hatta tam tersi zararıda olabiliyor bazenözelliklede diyet ilaçlarının yan etkileri çok fazla benim önereceğim en iyi zayıflama yöntemi ekmek yememek ve spor yapmak spor yapmak dediysem profosyonel olmayabilir yürüyüs bile bir spordur

Ekmek yemiyorum zaten Eskiden voleybol oynuyordum yürüyüş ve spor yapınca vücudum direk kasa bağlıyor. Bacaklarım roberto carlos gibi oluyor

Merhabalar ben Pelin hanımın kullandığına inanarak aldım ürünü Kokusu deterjan gibi yine de içmeyi denedim bir yudum içtim ve çöpe attım kesinlikle sağlıksız bir ürün bulaşık deterjanı gibi tadı var olumsuz yorumları anında siliyorlar ve engelliyorlar iyi yorum yapan insanlar hep aynı kişiler sabit instagramda konulan fotoğraflar aynı dönüp dönüp koyuyorlar sakın paranıza sağlığınıza yazık etmeyin inanmayalım böyle şeylere spor ve diyet başka zayıflama yöntemlerine girmeyelim

Merhabalar ben Pelin hanımın kullandığına inanarak aldım ürünü Kokusu deterjan gibi yine de içmeyi denedim bir yudum içtim ve çöpe attım kesinlikle sağlıksız bir ürün bulaşık deterjanı gibi tadı var olumsuz yorumları anında siliyorlar ve engelliyorlar iyi yorum yapan insanlar hep aynı kişiler sabit instagramda konulan fotoğraflar aynı dönüp dönüp koyuyorlar sakın paranıza sağlığınıza yazık etmeyin inanmayalım böyle şeylere spor ve diyet başka zayıflama yöntemlerine girmeyelim
Teşekkür ederim

ben de güvenip aldım 8 gün kullandım hiçbirişe yaramadı 100 gr bile veremedim. Veremedim dediğim yotumları sildiler haram olsun yakında fos olduğu ortaya çıkar zaten

ANAMMMM ALLAHTAN YAZDIĞINI OKUDUM. BENDE SİPARİŞ EDECEKTİM NERDEYSE :KK43:

bir sürü ürün var hiç biri sağlıklı değil ama fazla kilonuz var ise insan umutsuzluğa kapılabiliyor diyetlerle bende insanların ne kullandığını merak ediyorum. kullanmaya karşı olan bir çok insan vardır ama kilolu insanlarada hak verin lütfen

X