Pap smear, hpv, kolposkopi, biyopsi sonuç

Sehri321

Annesinin kalbi 'Devran'ım ❤️❤️
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2017
674
935
32
Merhabalar arkadaslar gebelik oncesi muayene icin dr.a gittim ve smear yapildi ve sonuc ASCUS cikti ve HPV yapildi sonuc negatif ama ascus hala var ve dr.

Kolposkopi yapalim bir kac sanirim biyopsilik yer var dedi ve yapildi 3 kucuk parca aldilar ve tam bir ay sonraa sonuc cikti randevu gunume de daha var meraktan gozume uyku girmedi .

1. 2. 3. Numarali parcalarda AKTIF KRONIK SERVISIT BULGULARI yaziyor

Epikriz ... 2 nolu biyopsi materyaline ait kesitlerde SKUAMOKOLUMNAR BILESKE GORULMEDI. IZOLE SKUAMÖZ EPITEL FRAGMANI IZLENDI.
BIR BILGISI OLAN VARDIR INSALLAH VE UMARM KOTU BIRSEY YOKTUR

Kucuk bir not. Evliyim bir oglum var 25 yasindayim.

Merhabalar arkadaslar gebelik oncesi muayene icin dr.a gittim ve smear yapildi ve sonuc ASCUS cikti ve HPV yapildi sonuc negatif ama ascus hala var ve dr.

Kolposkopi yapalim bir kac sanirim biyopsilik yer var dedi ve yapildi 3 kucuk parca aldilar ve tam bir ay sonraa sonuc cikti randevu gunume de daha var meraktan gozume uyku girmedi .

1. 2. 3. Numarali parcalarda AKTIF KRONIK SERVISIT BULGULARI yaziyor

Epikriz ... 2 nolu biyopsi materyaline ait kesitlerde SKUAMOKOLUMNAR BILESKE GORULMEDI. IZOLE SKUAMÖZ EPITEL FRAGMANI IZLENDI.
BIR BILGISI OLAN VARDIR INSALLAH VE UMARM KOTU BIRSEY YOKTUR

Kucuk bir not. Evliyim bir oglum var 25 yasindayim.
Merhaba bende de ascus çıktı.ilk 5 yıl önce yaptırmıştım normal çıkmıştı ama Aralık 28 de yaptırdığımda ascus çıktı.Siz ne yaptınız nasıl bir yol izlediniz sakıncası yoksa paylaşırmışsınız acaba.

Merhaba bende de ascus çıktı.ilk 5 yıl önce yaptırmıştım normal çıkmıştı ama Aralık 28 de yaptırdığımda ascus çıktı.Siz ne yaptınız nasıl bir yol izlediniz sakıncası yoksa paylaşırmışsınız acaba.
Merhaba ben en son ascus ciktiktan sonra kolposkopı yaptı Dr. Patoloji temiz cıktı Dr bir problem yok senede bir gel smear bakalım dedi sanırım Aralık ayında 1 sene oldu ama gitmiyorum gitmeyide düşünmüyorum gebelik düşünüyorum şuara

X