Panik atak yasayan var mi

Var evet atlatan da çok var. Sakin olun ve aslında size hiçbir şey olmadığını hatırlayın
oyle yapmaya calisiyorum ama gecen sene acile gittim ilk defa sakinlestirici oldum geldim sicak bana yaramiyor az once dışardan geldim cocuklarla yedik ictik bisey yoktu bianda bi bastilar beni tansiyonumda dusuktur normalde olctum dusmus hemen ayran ictim vantilatorunde karsisina oturdum iyiyim şuan ama sicak kapali odaya girdigim zaman hemen geliyorlar bana menapozlu kadinlar gibi oldum daha yas 34 ya

Hocam surekli telkin videoları izle başta işe yaramıyor gibi gelebilir ama bir süre sonra düşünceleri kabul edecek zihnin. Bir seyim yok diyeceksin. Bunun için size YouTubede İzzet güllüyü öneririm sürekli dinleyin videolarını

Tamamdir cok teşekkürler. Suan sakinim mesela boyle olunca da az önce ne yaşadım ben diyorum cok değişik

Tamamdir cok teşekkürler. Suan sakinim mesela boyle olunca da az önce ne yaşadım ben diyorum cok değişik
Daha başındasınız atlatabilirsiniz. Bende bir de basim dönüyor hissi oluyordu. Aslında dönmüyordu. Sürekli hasta gibi yatıyordum bir gün bu durumdan çok sıkıldım ve hiçbir şeyim yok yeter artık dedim o gün hayatım değişti. Yani sizin de istemeniz lazım.

benim annem 30 sene once kadar yasadi. bir gecede 3 kere acile gidip kalp ekosu cektirecek kadar agirdi ustelik.
psilolojik destekle çözdü. şükür cooook uzun yillardir neredeyse 20 -25 yildir yok artik ataklari. sadece anksiyitesi kaldi

Evet suab tek skntim dediginiz gibi basim dönsün mü dönmesin mi diye bekliyor. Actim iki dk izleyemedim dediğiniz videoyu kapattım hemen gene bastilar beni suan yine tansiyon ölccem

geçmiş olsun ,bendede gecen seneden beri var bianda basladi anlamadim naptimda basladi bu illet ya ,Benim annemde yasamis doktor demis kendi kendine cozeceksin ben sana ilaç vermem oyle oyle atlatmis . darisi bana

geçmiş olsun ,bendede gecen seneden beri var bianda basladi anlamadim naptimda basladi bu illet ya ,Benim annemde yasamis doktor demis kendi kendine cozeceksin ben sana ilaç vermem oyle oyle atlatmis . darisi bana
doktor basindan atmis
ilaclik bir durum yok ama kişinin kendini rahatlatmayi, beynini sakinlestirmeyi ogrenebilmesi lazim. bunu da kendi yapamiyorsa yardim almak sart. ilerlemeden ya kendini stresli ortamlardan uzak tut (panikatak hastasi kuzenim cok sevdigi, sevildigi, zengin bir adamla evlendi. kizin panikatagi azalarak bitti :) meger cekirdek ailesinin problemlerinden, kötü hayatin stresinden baslamis)
ya ortamini degistir, sana iyi gelen seyleri yap, stres yapacak insanlardan/isten uzaklaş bak bakalim düzeliyor mu.
yoksa da cok acil terapist vs ayarla, hic durumun yoksa sosyal hizmetler psikologundan yararlanmak icin ilcenin shm'sini ara ogren..bir sey yap

Bunları denicem teşekkür ederim allahtan sık sık olmuyor, diyorum ya tam bitti derken unuttum derken hic aklimda yokken cikiyor ortaya,ama beni sicak mahfetti ya iki küçük çocukla bir saat disari ciktim geldim yamuldum nefret ediyorum yaz ayından

Dün gece uykudan uyandım hala uykuluyum fecı bır panık atak krızi yasadım .
İçimden bişey kopup gıdıyormus gıbı
Kendımı banyoya suya atıyorum ama düz gidemiyorum sağa sağa gidiyorum
Suyun altına gırdım yok gecmıyor
Icım gıdıyor gozlerım kararıyor,nefes yetmıyor
Kendımı yere attım ayaklarımı yukarı kaldorıyorum
Titrıyorum artık korkudan
Yok gecmıyor ,o an can cekişiyorum sankı
Ikı cocuk var uyuyolar kaldırsan bı turlu kaldırmasan bı turlu
Araba suremem o halde
Kafayı yedım en son cok derın bikaç nefes aldım geçti
Allah kımseye yasatmasın vok korkunc ya

Ay siz bendende beter olmussunuz nolcak boyle bilmem Allah hepimizin yardimcisi olsun ,doktora gitttiniz mi hic

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…