Panik atak belirtileri mi bunlar yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar?

Zeynep demirli

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2019
76
23
26
Arkadaşlar merhaba ben 4 ay önce sabah deprem oluyor korkusu ile uyandım çok korkarak sonrasında kalp çarpıntısı başladı gün içinde gece kafamı yastığa koyduğumda aşırı derecede çarpıntı baş dönmesi başladı kardiyolojiye gittim EKG ve doktor ultrason ile baktı bir şey yok psikoloğa bir gidebilirsin dedi ben gitmedim şu son 2 haftadır tekrardan başımı yastığa koyduğum an kalbim çarpıyor ve çarpınca o çarpıntıyı kafamda hissediyorum başım dönüyor bir şey ile meşgulken bir şeyim yok ne zaman sessiz sakin kalıyorum o zaman çarpıntıyı hissediyorum bu panik atak mı sizce?

Panik atak belirtilerine benziyor, panik atak olmasa bile bu ileride kötüye gidebilecek psikolojik sorun olabilir, mutlaka danışmalısınız. Geçmiş olsun...

Dediğim gibi gündüz bişeyim yok gece başımı yastığa koyduğum an baş dönmesi kalp çarpıntısı başlıyor kalkınca geçiyor. İlaçta hala etkisini göstermedi iyice sıkıldım
Muhakkak gösterir sabret, ne kadar oldu başlayalı şöyle bir iki hafta ister o ilaç 6 ayda oturur.

bu panik atak olabilir ben de gfeçirmiştim. tedavimi oldum ama ysrdım almadan geçmiyor. ayrıca başka belirtiler de var mı bende terleme çarpıntı baş dönmesi de oluyordu ölücekmiş kalp krizi geçiricekmiş gibi hissediyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…