P90X Mİ NE O PROGRAMLA ZAYIFLAMAYI DUYAN OLDU MU ?

yelisskulay

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2020
80
76
35
Bayanlar Gü nay dınn

intagramda bu storylerle karşılaşıyorum hep duyan deneyen oldu mu ?
p90X programı mı neymiş öyle bir şey işte ..
Eski mesai arkadaşım da paylaşmış ama emin olamadım :S

Deneyimi olan varsa paylaşabilir mi ?

Son düzenleme:
Seni gibi pis fake reklamcı mikrop vampirella

Çok değil biraz sonra banlançen

Konu çok reklam kokuyor değilse gülüp geçiniz yazdıklarıma

O agir bir program. Bi kız çok reklamını yapıyor, kendisi de yapıyor ama hayatında her gün spora ayıracak zamanın varsa inceltir tabi ki. Yani keramet programda değil sporda

Evet aynen bende görünce sorayım dedim çünkü içeriğini de bilmiyorum.
Her gün yapabilecek olsam zaten kilo almazdım bu kadar

Evet ama ben masabaşı çalısınca çok fazla hareketsiz kalıyorum
Maskeyle de yürümek zor olacak parkta

Şimdiden bu kadar bahanen varsa beceremezsin zaten, irade şart. Gün içinde 40 dakika spor yapıp yediklerine dikkat ediceksin. Ben iki çocukla b.k götüren bi evle yapıyorum silkelen yaparsın

İsmini sildim ama reklam da değil yemin ederim .
Sizden biri illa ki denemiştir bosuna heveslenmiyim diye sormak istedim eski konularıma bakarsan fake değilim
Doğrudur zaten bende espriyle yaklaştım. Bahsettiğiniz programı bilmiyorum ama ben 2 yıla yakındır ketojenik besleniyorum. Hayat kalitem çok yükseldi ve 34 bedenim onu da bir araştırın derim

Evet aynen bende görünce sorayım dedim çünkü içeriğini de bilmiyorum.
Her gün yapabilecek olsam zaten kilo almazdım bu kadar
Para vermeden önce evde leslie ile başka veya youtube da bir sürü spor videosu var onları dene. Sonra satın almayı düşünürsün. Şuan chloe diye bi kadının programı meşhur ac yap aynı şey

Doğrudur zaten bende espriyle yaklaştım. Bahsettiğiniz programı bilmiyorum ama ben 2 yıla yakındır ketojenik besleniyorum. Hayat kalitem çok yükseldi ve 34 bedenim onu da bir araştırın derim

Duymuştum onu da bir araştırayım .
Limonlu su içiyorum sadece ben zayıflamak adına
Su dönemde extra bir seye para harcamak istemiyorum zaten .
Mümkünse kendi imkanlarımla olsun benim yemekle ilgili pek derdim yokta sadece çok hareketsiz bir hayatım var

Para vermeden önce evde leslie ile başka veya youtube da bir sürü spor videosu var onları dene. Sonra satın almayı düşünürsün. Şuan chloe diye bi kadının programı meşhur ac yap aynı şey

Leslie yaptım cok güzeldi aslında o tekrar başlasam daha iyi olucak sitede zor oluyor komşulardan ötürü çok zıplıyorsun ya ama evin fayans olan zeminde başlayabilirim tekrar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…