Bölgesel İncelme ozon tedavisi yaptıran var mı..?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

Linna_

Guru
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2009
107
2
ya merak ettimde ozon tedavisi yaptıran önceden yaptrmıs olan varmı ? yapanlar sonuctan memnun kaldımı cvplarsanız cok sevinrm

merhaba

Alerji dışında herhangi bir hastalığım yok, genel yorgunluk, enerjisizlik gibi sebeplerden ozon terapisi görmeye başladım. Majör ve minör tedavinin yanısıra saunaya da giriyorum ve 6.seansı bitirmeme rağmen en ufak bir fark görmedim. Açıklamalarda ilk seanstan itibaren farkın hissedileceği yazıyor her yerde ama böyle bir durum yok, gittiğim yerde ancak 7-8 seans sonrasında hissedilmeye başlayacağı söyleniyor. Bu kadar parayı bir masaj salonuna verseydim sanırım kendimi daha iyi hissederdim, yine de 2 seans daha gideceğim, bakalım
neler olacak.
Majör-minör tedavi bileşimi seans başına 100 TL, sauna ise 50 TL. Daha sormak istedikleriniz olursa cevaplayabilirim.

minor tedavi gördüm.Cildim eskisinden daha da güzelleşti :)

evet.Ben yaptırdım.Bir kere hiç soğuk algınlığı nezle olmuyorsunuz.Çok aktifleşiyorsunuzve yorgunluk hissetmiyorsunuz.Zira ben kronik yorgunluk sendromu için yaptırmıştım.

Nerde yaptırdınız, güven hissi nasıl oluştu?
Korkuyorum ben yaa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…