Özlemek De Güzel Beklediğim Sensen Eğer

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
Birkaç yıl önce işin yüzünden eve geç geldiğin geceler isyan ederdim ağlardım kendimi dünyanın en şanssız en bahtssız kadını zannederdim.Bunu yaşayan tek kadın bendim Allah bana eziyet ediyordu sanki,yanlızlığa mahkum etmişti beni.Gene öyle bir akşam çocukları uyutmuş yapayalnız kapının eşiğinde oturmuş bütün lambaları söndürmüş ağlıyordum, kimseler görmesin diye.Telefonum çaldı arayan en yakın dostumdu.'napıyosun 'dedi dedim 'napabilirim herzamanki gibi ağlıyorum'.Güldü arkadaşım ' eşin eğlenmede değil sizin için bu çabası.hem bir düşün bir beklediğin var. Bu bile ne güzel bir olay ,ya hiç beklediğin olmasaydı ya o iki çocukla kapını kapayıp oturmaktan başka yapacağın bişey olmasaydı, onları tek başına büyütmek zorunda kaldığını düşünsene, bu durumu yaşıyan kaç anne var.Şükret tanrıya bunun için,bir beklediğin var ne güzel.' Söyleyen dostum benden 3 yaş küçüktü içime su serpildi.Daha bir dikildim hayata karşı.Şimdi başka yerdeyiz mesailerin vakitli.Vakitli olmasada bişey değişmez artık,özlemek de güzel beklediğim sensen yeterki gelecek ol.Bebeğim seni hala ilk günkü kadar çok seviyorum ve özlüyorum.inan yıllar içimden hiç bir şey almadı tamtersi ekledi.ıçimde büyüttü kocaman yaptı seni.Canım iyiki varsın,evimin ışığı,gün aydınlığım..seninle direniyorum bu hayata ben..:asigim:

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU1
Allah mutluluğunuzu bozmasın canım hep böyle dewam etsin eşinle çocuklarınla sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür diliyorum

Sewgilera.s.

• Konu Sahibi EU1
wowwwwwwwwww yüregine saglik canim benim negüzel yazmissin negüzel ifade etmissin
sende benim gibi kocisine SIRILSIKLAM asiksin ilk günkü gibi ne mutlu sana ve esine canim benima.s.

allahim bu sevgini askini icdenligini hic eksik etmesin insallah canim
ömür boyu mutluluklar diliyorum
hersey gönlünce olsun insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…