Özgüvenimi tekrar kazandım😉

Dryaasln

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2019
1
0
38
Özgüvenimi tekrar kazandım

Merhaba arkadaşlar, sanırım aynı dertten muzdarip olupta yüksek sesle söyleyemediğimiz için bi zaman sonra cinsellikten uzaklaşıp mutsuz oluyoruz.Benimde uzun süredir vajina genişlemesi sorunum vardı.Bu sorun aslında hiç Doğum yapmamama rağmen uzun süreli aktif cinsel yaşantımdan artı yaptırdığım kürtajdan sonra aşırı bir genişleme hissetmeye başladım. Bu durum cinsel yaşantımı olumsuz etkilemeye başlamıştı. İlişki sırasında partnerinizin penisini tam olarak kavrayama, ilişki esnasında vajinadan sesler çıkması gibi daha sayabileceğim birsürü problem yaşamaya başlamıştım. Tabi sonrasında doktor araştırmaya başladım Bursa'da ciddi isim yapmış bir kadın Doğum uzmanına vajina daraltma operasyonu yaptırdım.Ancak yapılan işlemden memnun kalmadım vajina girişi daraltılmışken iç kısmındaki genişlik aynı şekilde duruyordu. Bu operasyondan 2 yıl sonra tekrar doktor arayışına girdim Dr Süleyman Eserdağ hocamı buldum muayeneye gittiğim an nekadar doğru bir yerde olduğumu anladım. Okadar ikna olmuştum ki o an ameliyat olmak istedim. Sıcak,samimi,doğal , ameliyat öncesi ,sırası ,sonrası herşeyi okadar net anlaşılır ve güven veren bir dille anlatıyor ki neden bu operasyon için bukadar geç kaldım diye kendime kızmaya başlamıştım.Ameliyat olalı 2 ay oldu herşey mükemmel gerçekten kendimi 18 yaşında genç kız gibi hissediyorum, artık cinsellikten kaçmıyorum, partnerimden utanmıyorum özgüvenimi tekrar kazandım.Arkadaşlar bir kadın olarak böyle bir sorununuz varsa kendinize şu hayatta bir ödül verin ve bu operasyonu yaptırın. Bu süreçte özgüvenimi tekrar kazanmama sebep olan Süleyman Eserdağ'ı hocama ve ekibine sonsuz teşekkürler..(hocam hiç mütevazi olmayın bu alanda rakibiniz Yok☺️)

X