Özensizim her konuda …

kendine ne kadar özenirsen, o kadar iyi hissediyorsun.
Mesela evde bile, yırtık solgun küçülmüş pörsümüş kıyafet giymeyin.
Enerjisi bile geçiyor.
Alışveriş yapın, çeşitli şeyler almaya çalışın. Eşinizde destekmiş ne güzel. Elbise mesela tek parça ve kurtarıcı. Daha kadınsı.
Etek bluz mesela. Jean şık bir parça ayrıca. Kombine bağlı. Şık bir beyaz gömlek, fular ve takılar. Altına temiz sneaker.
Hafif bir koku. Mesela çoklu kolyeler, çoklu yüzükler fazlasıyla moda.
Giyindikten sonra, mutlaka aksesuar ekleyin. Zamanla alışacaksınız zaten.
Yukarda belirtilmiş, evde saç şekillendirmeyi, toplamayı öğrenin. Youtube da çok güzel videolar var.
Şık topuzlar, maşalar yapabilirsiniz.
Az biraz zorlayın kendinizi.

Böyle sadece eleştirmek için yorum yapmayan motive eden heveslendiren mesajlara bayılıyorum çok iyi hissettiriyor teşekkür ederim sevgiyle kalın

İnsan kendine baktığı zaman hem daha özgüvenli hem daha mutlu oluyor kesinlikle. Ben de eskiden nerde ne giyindim hiç takmazdım. Şimdi ev kıyafeti olarak bile cicili bicili bir şeyler almaya çabalıyorum. İnanın çok daha iyi hissettiriyor. Kombin yapamıyorsanız direkt kombin şeklinde satın alın. Takılar alın takın takıştırın. Saçlarınıza kremler bakımlar uygulayın, boyatın. Bunu sadece eşiniz için de değil kendiniz için yapın. İnsanın kendine verebileceği en güzel hediye kendine iyi bakmak bence. Bir yerden başlayın mutlaka devamı gelir.

Çocuk mu küçük, depresyonda mısınız hep mi böyleydi. Aynada güzel bir kadın görmek insana iyi geliyor. Sizin bilinç altınıza inmek lazım sanki

Çocukluğunuzda alamadığınız giyemediginiz şeyler için şimdi üzülüyorsunuz, şimdi giyinmezseniz de yaşlanınca gençliğimde hep özensiz giyindim hiç şık bir kadın olamadım diye üzüleceksiniz.

Kapsül dolap fikirlerine bakın lütfen oradaki her parça birbirleriyle kombinlenebilir gayet zarif , sade ve şık parçalar içeriyor hem rahat edersiniz hem de bir görünüş tarzı elde edersiniz.

Böyle sadece eleştirmek için yorum yapmayan motive eden heveslendiren mesajlara bayılıyorum çok iyi hissettiriyor teşekkür ederim sevgiyle kalın

rica ederim.

bende sizin gibiydim, şimdi sabah kalkınca, en önce kendimi derleyip topluyorum. İnanın çok fark ediyor.
Dolaplarınızı bir kurcalayın bakalım, elinizde neler var

evet, tek parça asla kendini göstermiyor. Kombin şeklinde alınca yüzü gülüyo kıyafetin
yerini seven çiçek misali

Düz renkli şeyler al öncelikle
Yani karışık renkli desenli şeyleri birbiriyle kombin edemezsin
Mesela bir siyah bir beyaz bi koyu mavi bir de açık mavi kot al
Siyah ve beyaz düz tshirtler bluzlar al

Bunları giyip üstüne aksesuar bile taksan iyi durur
Basic şeyler kurtarıcı oluyor

Onun dışında alırken takım şeyler al hazır kombin edilmiş şeyler

Ben de malesef zamanında düşünmeden aldığım için eşyaları birbiriyle uydurup giyemiyordum şimdi hep tek düz renkler alıyorum

Aslında bu da bir kişilik yapısı. Kolay kolay da değişmez. Ya kendini böyle kabul edip mutlu olacaksın ya da ufak ufak değişeceksin. Benim arkadaşım da böyleydi. Özenmeye çalışıyordu ama beceremiyordu, en sonunda kendini öyle kabul etti.

Hiç uydurmuyorum uymuyorlar bile çünkü
Ee olabilir, demek ki beceremiyorsun gayet normal. Herkes güzel özenli giyinecek diye bir şey yok. Bence güzel giyinmektense kıyafetin temiz olması daha önemli. Benim arkadaşım da kombin yapamaz saçma giyinir ama üstü başı temizdir, güzel kokar. Bir kot bir tişört ben böyle rahatım der. Herkeste ne kadar sade ve temiz giyiniyorsun der.

Benim stil danışmanım olsana miss

O küçük çocuk seni harika kıyafetler içinde görmek ister eminim. Giyinmiş süslenmiş halinle o küçük kızın karşısına çıksan gözleri parlardı. Birkaç kozmetik ürünü, güzel bir kombin ve şık bir ayakkabı al ve küçük kıza hediye et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…