Özellikle Hamile Bayanlar Bakabilirmi? Kızlaar çok acil cevap lütfe

eysan10

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2010
82
1
Merhaba kızlar 4 aylık hamileyim. Önceden epilasyon yaptırıyordum.Hamileliğimi öğrendiğimden beri yaptıramıyorum bugün doktora sordum oda asla yaptıramazsın dedi. Sir ağda yaptım bacaklarım baştan aşağı isilik oldu.Tüy dökücü kullanmakta yasak.Jilet yapsam kalınlaşcak iyice kötü olcak öneriniz varmı lütfen bana bir akıl verin :KK43:(((

Özel bölgeye ağda uygulamayın hamilelikte ama bacakta hiç sorun olmaz gidin yaptırın. özel bölge için de kalınlaşmasın diyorsanız eldivenle küçük küçük almaya çalışın üst kısımları da makasla kısaltın. Sorun değil diyorsanız da jilet kolay bir çözüm

Özel bölge hatta oraya yakın yerlerime yaptırmam asla zaten. Ama doktor çok net konuşunca bende korktum hemde emzirsen bile yaptırma dedi şaşırdım :KK43:

Özel bölge hatta oraya yakın yerlerime yaptırmam asla zaten. Ama doktor çok net konuşunca bende korktum hemde emzirsen bile yaptırma dedi şaşırdım :KK43:
Şaşdım kaldım:oha:

Acaba siz yanlış anlamış olabilir misinizo_O koltuk altına ya da bacağa yapılan ağdanın ne gibi bir zararı olabilir, bilemiyorum bir bilen çıkar umarım merak ettim.

Bacak-koltuk altı için epilatör kullanabilirsin, ben oyle yapıyorum yıllardır çok rahatım. Çok da azaldı tüylerim.

Genital bölge için de jilet... Zor oluyor ama başka bir seçenek yok :KK43:

Bende epilasyon yaptırdım tek tük kaldı onlar için eldiven kullanıyorum. Bacak için eldiven zor olabilir ama ağda en iyisi bence

Merhaba kızlar 4 aylık hamileyim. Önceden epilasyon yaptırıyordum.Hamileliğimi öğrendiğimden beri yaptıramıyorum bugün doktora sordum oda asla yaptıramazsın dedi. Sir ağda yaptım bacaklarım baştan aşağı isilik oldu.Tüy dökücü kullanmakta yasak.Jilet yapsam kalınlaşcak iyice kötü olcak öneriniz varmı lütfen bana bir akıl verin :KK43:(((
Lazer yaptırdıysan azalmıştır zaten eldivenle al

Maalesef bacaklarımın üstü ve kollarım hala eskisi gibi çıkıyor. Ilık ağda sivilce yaparmı acaba :KK43:

Ilık ağda sivilce yapmaz canım
Ya da herkeste farklı olabilir
Eldiven ile de deneyebilirsin

Gebeligim boyunca agda yaptirdim bir sikinti yasamadim ama uzun yillardir gittigim yer oldugu icin her gittigimde yeni kutu actirip yaptirmistim ,biraz daha can acitiyor gebelikte hassas oldugu icin ama tertemiz olunca acisini sorun etmedim

X