Özel Sağlık Sigortaları ve Hamilelik Teminatları Üzerine...

cenoa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2011
1
0
Güzel arkadaşlarım merhaba,
Kadınlar Kulübüne ilk kez giriyorum. Gerçekten içeriğini çok beğendim.
Adım Arzu. Sigorta acenteliği yapmaktayım. (Reklam olmaması için firma ve acente ismi vermeyeceğim lütfen sormayın.)
Kadın & Çocuk Sağlığı bölümünü yakından inceledim. Gerçekten çok yararlı bir bölüm olmuş.
Öğrenebileceğim yeni bilgiler olduğunu düşünüyorum. Bende mesleğimle ilişkili bilgi paylaşımlarında bulunabilirim.
Özel Sağlık Sigortası Uzmanı olarak genel bilgileri bu konu başlığı altında size verebilirim.
Ticari amaçlı kullanılması izin verilmeyeceğinden buradan bana "sigortayı kaça yaparsın?", "bana fiyat çıkarsan ne kadar olur?" gibi sorular ile yorum yapmamanızı rica ederim.
Sigota Teklifleri almak konusunda imkanlarınız yetersiz ise ve güvenilir bir danışman arıyorsanız. Özel mesaj yollarsanız vakit bulabildiğim sürece her türlü yardımda bulunabilirim.

Bu konu başlığı altında teknik bilgi alabileceğiniz sorularınızı bekliyorum.
İş yoğunluğundan dolayı sorularınıza geç cevap verebilirim, şimdiden hoş görünüzü bekliyorum.
Hepinizi sağlıklı bir gebelik ve sorunsuz bir doğum yaşamanız dileğiyle selamlıyorum.

merhaba,hoşgeldin.
eminim pek çok kişiye faydan olacaktır.benim özel sigortam var.eşim iş değiştirince çalıştığı kurum bana da özel sigorta yaptı.03.01.2011 tarihinde başladı.fakat ben hamileyim.haziran 2011 de doğum yapacağım.bana doğum için faydalanamayacağımı söylediler.1 yıl geçtikten sonra hamile kalsaymışım faydalanırmışım.gerçekten bir yolu yok mu?yada süre kısıtlaması koymadan faydalandıran özel sigortalar yokmu?

X