özel hastanede doğum yapıcaklar

sece

Nirvana
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
462
11
merhaba

ben zonguldakta oturuyorum ama burada ist.dan taşındığım için hamile kaldıktan sonra ist.a gidip gelmeye başladık kontrollerim için her sene özel sağlık sigortası yaptırıyorum bu sene temmuz başında 3800 fiyat istediler artık çalışmıyorum diye yaptırmıyım dedim ama hamile olduğum için doğumu karşılar diye yeniledim

dün yine alman hastanesinde kontroldeydim bayramda bir akrabam dikkat et bebek masrafı diye bir sürü masraf çıkarıyorlar gittiğinde konuş demişti dün konuşmaya karar verdim gidip konuştum önce ocakta tekrar fiyatların değişeceğini kabataslak fiyat verileceğini söyledi görevli sonra bizim kocallianzla anlaşmamız var liste fiyatı değil size daha uygun fiyat verilecek dedi ve arkasından 1500 civarı üstüde olabilir altıda olabilir dedi ben şok oldum tabi eşim yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik boşver bsürekli bebeğimizmi oluyor desede ben bu parayı saçma buldum ama ocakta tekrar konuşucam bana söylediği bebeğin yatak parası yenidoğan muayenesi dedi anlamadığım şu sanki bebek için özel oda var yüzme havuzlu falan yada bebek doğunca her organı için mr çekiliyor 1500 ytl indirimli bide fiyat indirimzsiz olsa ne kadar olcak çok saçma geldi

sizde benim gibi sürpriz yaşamayın diye bilgi vermek istedim kızlar eğer konuşmadıysanız ocakta genelde hep zamlar olurya ocak ayından hemen sonra konuşup bilgi alın

benim gittiğim hastanede normal doğum 600 ytl sezeryan 1000 ytl balat or-ahayim hast

ben de doğumumu evime 1 saat uzakta olan bir hastanede yaptım,ama acil bir şey olursa diye evime yakın bir hastaneyle de görüşmüştüm.korkmayın,normal doğum başladıktan sonra 1 saat uzaktaki hastaneye rahat yetişirsiniz.

X