Özel hastane mi devlet hastanesi

Şeker yüklemesini sağlık ocağı da yapıyor onun için hastahaneye gitmenize gerek yok sadece doktorunuza bir gün önceden söyleyin aile hekimine o içilen şeyi tedarik ettiriyorlar. Devlet detaylı ultrason için biraz bekletebilir yoğunluktan kaynaklı bilginiz olsun

Şeker yüklemesi devlet hastanesinde yapılır mı?
Tabiki şeker yüklemesi öyle aman aman bir şey değil 75 gram şeker barındıran bir elma suyu içeceksin sadece bildiğin meyve suyu gibi bütün devlet hastaneleri yapar sadece biraz hastanede kalman gerekiyor 3 kere kan alacaklar 1 saat arayla şeker seviyeni saat başı kontrol ediyorlar bende yaptırdım çok şükür bişey çıkmadı

Detaylı ultrason devlet hastanelerinde yapılmıyor maalesef sadece riskli bir gebeliğin varsa yapıyorlar hatta mhrs ye girip randevu almaya çalışırsan fark edersin çok saçma bir sistem ama maalesef böyle
Devlet Hastanesi'ne gittiğimde detaylı ultrason için radyolojiden alan actiklarni söylediler ancak öyle randevu aliniyormus sanırım ama randevular geç veriliyormuş öyle dedikleri için özelden aldım

Devlette yaparlar hepsini ama devlette çok sıra olduğu için detaylı için randevu sırası da uzun oluyormuş. Ben özel klinikte yaptırmak zorunda kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…