Özel hastahanede kan tahlili(BETA)

vaveylakin

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2024
243
70
27
Merhaba kızlar özel hastahanede kan tahlili ne kadar sürede çıkar? Beta testi vereceğim ama ekstra bir şeyler ister mi kadın doğum bilemiyorum

Birkaç saate çıkıyor genelde benim 4 saat sürmüş olsa da ilk verişimde. Direkt acilden doktora muayene olmadan kan vermiştim ben, sonra takip ettim artışı doktora gitmedim direkt

acile gidip verin. 1.5 saatte çıkıyor sonuclar. doktora gitmenize gerek yok. belli bir değere gelene kadar kadın doğumcu bir sey göremiyor. değeriniz 2500-3000lere çıkınca kadın doğuma gidersiniz

acile gidip verin. 1.5 saatte çıkıyor sonuclar. doktora gitmenize gerek yok. belli bir değere gelene kadar kadın doğumcu bir sey göremiyor. değeriniz 2500-3000lere çıkınca kadın doğuma gidersiniz
Hmmm öyle miii tamamdır o zaman öyle yapayım artışı bekleyeyim

Birkaç saate çıkıyor genelde benim 4 saat sürmüş olsa da ilk verişimde. Direkt acilden doktora muayene olmadan kan vermiştim ben, sonra takip ettim artışı doktora gitmedim direkt
Benm şansıma da sağlık ocağında o gün neredeyse 15 saat bekledim😅 dün özelde verdim 45 dk çıktı 🥲🥲

Ay çok sevindim canım inşallah sağlıcakla kucağına alırsın.🥰♥️ neler yaptın anlatır mısın
Amin inşallah keseyi gördük dün kalp atışı var sırada 🌸💕
Canım hiçbir şey yapmadım işten ayrıldım biraz stresliydi benim için bi rahatladım çıktıktan sonra sonrasında dengeli beslenmeye başladım sabah kahvaltılarımı güzel yaptım ama hani hamilelik smacıyla değil de kendime dikkat etmek için kilo kontrol için yani. Odağımı değiştirdim tabi biraz akışına bıraktım gün aşırı ilişki bile olmadı aslında şehir dışına gittim geldim falan. Bir de annemin rahatsızlığı nedeniyle odağımdan çıktı bu durum bi baktım hamileyim ama anlamıştım olduğunu adet belirtilerimden farklıydı

Canım hiçbir şey yapmadım işten ayrıldım biraz stresliydi benim için bi rahatladım çıktıktan sonra sonrasında dengeli beslenmeye başladım sabah kahvaltılarımı güzel yaptım ama hani hamilelik smacıyla değil de kendime dikkat etmek için kilo kontrol için yani. Odağımı değiştirdim tabi biraz akışına bıraktım gün aşırı ilişki bile olmadı aslında şehir dışına gittim geldim falan. Bir de annemin rahatsızlığı nedeniyle odağımdan çıktı bu durum bi baktım hamileyim ama anlamıştım olduğunu adet belirtilerimden farklıydı
Keseyide gördün demek ay maşallah 🥰 inşallah darısı kalp atışın ♥️
Salınca oluyor dedikleri gerçek galiba 🙄

Adet belirtilerinden nasıl bir farklılık vardı?

Adet belirtilerinden nasıl bir farklılık vardı?
Kasık bölgem ağrıyordu fakat kramp tarzındaydı benim regl sancım midemi falan bulandırır biraz idrar yolu enfeksiyonuna benzer bunun onunla alakası yoktu
Kasığım geriliyordu. Göğsüm şişerdi ama 2 hafta önce şişti ve inmedi uçlarında toplandı ağrı. Ve uçları koyulaştı dedikleri doğruymuş

X