Özel Dikim Gelinliğimi Satmak veya Kiralamak İstiyorum :) (Tesettür)

ilknurcelik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2014
278
67
Merhabalar hanımlar :)
Başlıktada belirttiğim gibi gelinliğimi özel olarak kendim tasarlayarak diktirdim. Dışardaki modellere gezip bakmadım bile çünkü bana çok klasik geliyordu hepsi bu yüzden kendi hayalimde canlandırdığım gibi sade ama bir o kadarda şık bir gelinlik giymek istiyordum. Çok şükür öyle de oldu.
Gelinliğim etek ve bluz olarak iki parçadan oluşuyor. Satmak kesinlikle ikinci tercihim arasında ama uygun fiyata kiralamak istiyorum.
Çünkü bluzumu çok çok beğeniyorum ve tekrar giymeyi istiyorum. Tabii evleneli 5 ay oluyor olur mu onuda bilmiyorum ikinci kez giyipte bakmadım olmamasından korkuyorum :)

Gelinliğimin detaylarına gelirsek
- Rengi ekru.
- İki parçadan oluşuyor.
- Bluzumun kumaşı ipek şantuk pile ve kol uçlarında inci işlemeleri var.
- Volanlı bir bluzdur. Arkaya doğru pileleri var ve arkası uzun önü kısadır (çok seviyorum bu detayı )
- Eteğimde yanlış hatırlamıyorsam :) 6 kat normal tül 2 kat hayal tül kullandık.
- Kendi ölçülerime göre dikildi ama 38 bedenim. Kilom 58Dİ , boyum 1,64. Eteğimin altına 14 cm topuklu ayakkabı giydim daha fazlasınıda kaldırır boyda ama gerek var mı onu bilmiyorum :)
- Son olarak duvağım 1,60 boyunda tüldendi tüllerim hala duruyor zannımca birde başımda komple kristal ve inci işlemeli tacım var.

İlgilenen olursa detaylı fotoğrafı özelden paylaşabilirim :)

Eklentiler

• image.jpg
    89 KB · Görüntüleme: 347
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…