Özel Çapa hastanesini ve Altay beyi bilenler lğtfen cevap yazın

gurbetteyim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
47
0
Arkadaşlar nisan sonunda Zeynebimizi bekliyoruz. Ancak doktor ve hastane konusunda malesef sıkıtılarım var. Ben doktora özelinde göründüm hep bu zamana kadar belli bir hastanede devam etmdim. Şimdi ise doktorumla fiyat konusunda anlaşamadığım gibi yönlendirdiği hastane de hiç içime sinmedi. Sürecim normal, normal doğum yapmayı çok istiyorum ancak nedense bir türlü bu konuda beni gerçekten tatmin eden cevaplar ve destek bulamadım. Bir çok araştırma yaptım. bir çok hastane gezdim. Kimi gece ekibi olmadığını kimi odası dolu olursa beni o anda kabul edemiyeceğini kimi normal doğumla çocuğu tehlikeye atmış olacağımı kimi de ancak ikinci aydan itibaren baktıkları kişileri aldıklarını söyledi. Doğuma bahsedilen fahiş fiyatları verebilecek olsam zaten büyük hastaneleri tercih ederim ancak hem uygun hem normal doğumu destekleyen bir tane hastane de yok mu şu avrupa yakasında. Mesafede önemli tabi normal olacağı için. Ben sarıyer deyim.

Velhasıl son olarak Zel Çapa hastanesini ve Altay beyi çok övdüler bende sizlerden fikir almak istedim Tel açtım bana emekli sandığı muayene fark ücreti 20 tl normal doğum 200 tl zorunlu sezeryan 500 tl ve isteğe bağlı sezeryan 800 tl dediler bana ama hastanenin nasıl olduğunu bilmiyorum

Doktor tavsiyesi bölümüne açtığım başlığa kimse cevap vermedi. Belki seizlerden yardım alabilirim

Herkese kolay ve istediği gibi bir doğum diliyorum.

Arkadaşlar nisan sonunda Zeynebimizi bekliyoruz. Ancak doktor ve hastane konusunda malesef sıkıtılarım var. Ben doktora özelinde göründüm hep bu zamana kadar belli bir hastanede devam etmdim. Şimdi ise doktorumla fiyat konusunda anlaşamadığım gibi yönlendirdiği hastane de hiç içime sinmedi. Sürecim normal, normal doğum yapmayı çok istiyorum ancak nedense bir türlü bu konuda beni gerçekten tatmin eden cevaplar ve destek bulamadım. Bir çok araştırma yaptım. bir çok hastane gezdim. Kimi gece ekibi olmadığını kimi odası dolu olursa beni o anda kabul edemiyeceğini kimi normal doğumla çocuğu tehlikeye atmış olacağımı kimi de ancak ikinci aydan itibaren baktıkları kişileri aldıklarını söyledi. Doğuma bahsedilen fahiş fiyatları verebilecek olsam zaten büyük hastaneleri tercih ederim ancak hem uygun hem normal doğumu destekleyen bir tane hastane de yok mu şu avrupa yakasında. Mesafede önemli tabi normal olacağı için. Ben sarıyer deyim.

Velhasıl son olarak Zel Çapa hastanesini ve Altay beyi çok övdüler bende sizlerden fikir almak istedim Tel açtım bana emekli sandığı muayene fark ücreti 20 tl normal doğum 200 tl zorunlu sezeryan 500 tl ve isteğe bağlı sezeryan 800 tl dediler bana ama hastanenin nasıl olduğunu bilmiyorum

Doktor tavsiyesi bölümüne açtığım başlığa kimse cevap vermedi. Belki seizlerden yardım alabilirim

Herkese kolay ve istediği gibi bir doğum diliyorum.

hemen cevap vereyim o zaman canımcım ben ilk günden beri Altay beye gidiyorum.bende hamilelik psikolojisinden Altay beri bırakmadan birçok hastane gezdim ama hiçbi dr içime sinmedi.kıyamet tellalı gibiydiler riskli gebe olduğum için.ama Altay bey relax bi adam senide rahatlatıyo.hastane çapa gibi merkezi bi yerde olduğu için çok yoğun ama biz senelerdir özel çapa cı olduğumuzdan alıştık sanırım.Altay bey normal doğum taraftarı bi dr,sezeryan gerekmedikçe yapmıyor,ayrıca gecede sancılansan ve benim dr um gelsin dersen 150 tl fark alıyor,ama hastasını yüz üstü bırakmaz.riskli gebe olduğumdan tahlilerimi dahiliyeci takip ediyo ama Altay beyde sonuçları not alıyo.ilgili fakat soğuk bi dr.
benimle çok konuşsun anlatsın diyosan sana göre değil,sadece sıkıntı olunca söyler sen soru sormadıkça anlatmaz yani.ama yinede iyi bi kadın doğumcu,tecrübesine güvenim var,konuşmasına değil.
bi dene istersen öyle bu saate kadar nerdeydin diye trip yapacak biri değil,beni bi çok hastane riskliyim diye kabul bile etmemişti.sen bi dene derim ben.muayene ücreti çok değil ayrıca her özel hastane gibi herşeye para almıyolar.
şimdilik aklıma gelenler bunlar bi sorun olursa cevap verebilirim,hemen hemen her dr a aşinayım ö.çapada.

sinehas ve gurbetteyim öncelikle allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin.

sinehas canım şimdi altay bey hakkında yazdıklarını okudum. Ben de soğuk doktorları sevmiyorum işte. Anlattığın kadarıyla mesleğine ve hastasına saygısı olan biri bu çok güzel ama doktor biraz kafama göre olmalı benim. Peki o hastaneyi çok iyi biliyorsan jinekolog olarak tavsiye edebileceğin başka biri var mı???

oradaki en iyi kadın doğum dr u Altay bey canım.zaten birde bayan var ama pek olumlu bişey duymadım hakkında,diğerleri doğumhane dr ları,gececiler var.orada da ahmet ve yunus bey var ama en istikrarlı olan dr Altay bey o yüzden çapada tavsiye edebileceğim o var..

sinehas cevabına çok teşekkürler. Anladığım kadarı ile hiç bişeyi tam bulamayacağım bu İstanbul'da.Allah'tan hayırlısı, gerçekten ne yapacağımı şaşımış durumdayım. Zannederim deneyeceğim. Bakalım ne olcak. Umarım hayırlısıyla kucağına alırsın yavrunu

X