Özbigel Kebap Salonu :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bu saatte ancak o gider dedim şöyle bol sarımsaklı sirkeli
ciddi ciddi de canım çekti yalnız hehe

Yaa ne güzel siz buradaki muhabbeti whatsapp a taşımışsınz:)
samimiyetinizi sevdim

sorma bıdı bıdı konuşuyolar bi bakıyorum 800 mesaj birikmiş telefon kasıyor kapanıyor falan

seviyoruz yaa

ben nefret ederim işkembe çorbasından küçükken severdim içinde ne olduğunu öğrenince...

Hee bilg. yüzünden az kavga etmiyoz, bir de tele sararsam adam n'par bilmem yada ben ne zaman yatarım

bizde herif yok tabi rahatız biz

Bennnnnnnnnnnnnn geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmm öz hakiki yeni gelin luna,
Noldu ne bitti okudum öte tarafta... Bende birkaç özel soru sormuştum kendisine..Üzüldüm..(Nokta)
Bu arada beni hatırlıyor musunuz?

Bennnnnnnnnnnnnn geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmm öz hakiki yeni gelin luna,
Noldu ne bitti okudum öte tarafta... Bende birkaç özel soru sormuştum kendisine..Üzüldüm..(Nokta)
Bu arada beni hatırlıyor musunuz?
Lunaaaaa gelin olmusss gitmissiiiin kiiiz.hayirli olsuuuun.

Nerde herkesler.burayi boslamayin lo.bura bizim ask yuvamiz.whatsap bozdu biziii

Nerde herkesler.burayi boslamayin lo.bura bizim ask yuvamiz.whatsap bozdu biziii

Bozdu tabii kocamdan oldum işten kovuldum varım yoğum gitti bağımlınız oldum asaggagsvsdhe

Bu nasıl söhbet adeta bir Nurella capsi kadar memnuniyetsizim sizden

Geldiginiz iyi oldu benim net paketi bitti annemlerde wifi var ama vinn kartini baglamadan telden giremiyorum

Evet gittim teşekkür ederimm yaa bu gün ilk misafirlerimi ağırladım çok yorgunum ve mutsuzum : (

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…