Özbigel Kebap Salonu :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bana da bi teyze yüklü müsün demişti
heee depo depo yag yukluyum deseydin
bana da bir aylikken (daha kese yeni gorunur birinci ayda o kadar yani ) is arkadasim hamile misin diye sordu. yah oyle ama o gordugun bebek degil gobek dediydim.
ya ben sisman mi hamile mi ikilemine girdigim kadinlara rencide olmasinlar diye yer bile verememis insanim. insanlar nasil da paaat paat soyluyolar. `

bana bi kere dedenin biri yer verdi
hiç bozuntuya vermedim ben de
zayıfladım ama ya valla
sen de yürüyüşe falan çıksana

bana bi kere dedenin biri yer verdi
hiç bozuntuya vermedim ben de
zayıfladım ama ya valla
sen de yürüyüşe falan çıksana
ben iyice saldim nasilsa hamileyim diye. esim azcik laf etse gobek degil o bebek bebeeeeeeeeek diye cirliyorum.
dogurduktan 6 ay sonra baslayip diyet rejim spor gerekirse liposuction gogus artik ne varsa kaportayi bi yenileteyim diyorum

ben iyice saldim nasilsa hamileyim diye. esim azcik laf etse gobek degil o bebek bebeeeeeeeeek diye cirliyorum.
dogurduktan 6 ay sonra baslayip diyet rejim spor gerekirse liposuction gogus artik ne varsa kaportayi bi yenileteyim diyorum

ay bu sefer ki kız mı erkek mi belli olmuştur bu hafta

just,
boy konusundaki topiği okudum
Yavrum ne heybeti mevzusu olduğunda hep söylüyorum cep herkülü olduğumu, hiç mi denk gelmedinBoyumdan büyük kükrerim dedim kaç yerde hahahahahhaa

Carrie'ye de söyleyin parmaklarımı yedirtmemUyanıklık etmesin o parmaklar banlamaya lazım.

ben de çok iştahlıyım dikkat etmem gerek o halde

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…