Öz ablam ve kırgınlık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Crazypinkpink

Sen önce kendine bak
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Mart 2011
1.099
756
Kizlar merhaba
Oz ablamla ilgili bir durumu size anlatip fikir almak istiyorum.
Ben daha once bir evlilik yaptim ve bosandim. Ben ablamdan once evlendim. Ben evliyken o bekardi. Kv ile cok problemlerim oluyodu ama ben alttan aliyodum. Ablami ariyodum o donemde ve dertlesiyodum. Bigun bana resmen patladi ve bu kdr kizginsan kv ne tepkini goster dedi. Bu sozden sonra ben kv me surat yapar tepki gosterir oldum. Sonrasinda kisa sure icinde bosandim ailemin yanina dondum. 2 kardesim daha var onlar beni cok iyi karsilarken, ablam her konusmamda beni tersliyordu. Bir gun buyuk kavga ettik ve tavrını degistirdi.
En son gecen hafta bir konu gecti eski kayinvalidemle ilgili. Ben dedim bana ne kdr surat yapardi hic sevmedi beni fln dedim. Ortamda annem de vardi, ablam da dedi ki ama bana cok iyi davranirdi kv ve gorumcen bana cok ilgi gostermislerdi diye.
Ne bileyim bu olaylara alindim. Sanki seni sevmediler beni sevdiler gibi bir laf etti cok kirildim.
Gecen gun de bir konuda dertlesmek isteyip onu aradim yine sert tavirlar sergiledi. Siz olsaniz ona nsl davranirsiniz? Yakinda bebegi dogacak 1 ay sonra nsl davraniyim bilemiyorum cunku ona cok kirildim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…