Oyun Takibi

E

EU3

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU3
Arkadaşlar son zamanlarda aklıma takılan bişe var fisfisfisfisfisfis Erkek arkadaşımla izindeyken sabahları uyanır uyanmaz msjlaşmaya başlardık. Arardı konuşurduk hatta. Ben o olmadan o da ben olmadan asla nete girmezdik. Ama o sürekli Counter strike oynamak istediğini söylerdi. Ne var bu oyunda derdim çok seviyorum aşkım der geçiştirirdi.. Hatta bi kere mailine bir akrabasından mail gelmişti. Akrabasının adı Büşra ve daha 13 yaşında. Abi nolur cs oynayalım diyodu.. Eee ne var bunda diceksiniz hatta bende diyorum bunda bişe yok. Geçenlerde gene aramızda konusu açıldı. Ne var bu oyunda nasıl bi oyun dedim. Chat özelliği varmış sanırım. Aşkım ben oyuna girdiğimde s.a diyorum ve komutlar geliyo oyuna başlıyorum dedi. Açıkcası o an için güvendim. Sizce bunu kontrol etmeli miyim? Sabahtan beri bu oyunu bulup yüklemeye çalışıyorum ama sanırım hala başaramadım. Bildiğim kadarıyla hep erkekler oynar bu oyunu. Sizcede öylemi??

• Konu Sahibi EU3
Biliyorum bu oyunu..Küçük erkek kuzenim oynuyordu..Chat özelliğini gördüm, oyundaki kişiler birbirleriyle konuşabiliyorlar..Bilinen popüler bir oyun..Ve evet genelde erkekler oynuyor, hatta sadece erkekler oynuyordur bu oyunu.. Bence abartılacak birşey yok cnm a.s.

• Konu Sahibi EU3
Canım benim saol.. İçim az da olsa rahatladı. Az önce başka bir arkadaşımla konuştum sanırım chat özelliği internet üzerinden oynanan cs deymiş. Ve server için üyelik lazımmış.. Ama işte insan güvensede bilmediği bişeyi, ortamı merak edip içine kurt düşüyor

• Konu Sahibi EU3
Içini rahat tut benim erkek kardeşim bile bir ara eve gelmez oldu.takma kafaya...

• Konu Sahibi EU3
Evlenince alırım seni yanıma sen izlersin ben oynarım bebeğim güven bana diyo :) Ama dediğim gibi gerçekten merak ettim..

• Konu Sahibi EU3
dur dur canım arkadasımm telas edılcek bıse yok
benım kardeslerımde oynuyor bu oyunu chat ozellıgı var evet ama oynayan kısıler yazısıyorlar
bundan dolayıda senın aklına gelıcek sekılde bır sorun oldugunu sanmıyorum
zaten cogunlukla erkeklerın oynadıgı bır oyun

• Konu Sahibi EU3
ben de bu oyunun hastasıyımm..:) yani uzun zamnadır bıraktım ama hastalık derecesinde oyunsmıştım 3 yıl boyunca.. sürekli birinci olmaya çalışıp saatlerce oynardım.

şuan pcim kastığı için oynamıyorum. bence mutlaka öğrenmeli ve oynamalısın. sende onunla aynı oyuna gir yazışmaları görürsün hem.

birçok kız oynuyor bu oyunu.

• Konu Sahibi EU3
farkındamısınız hepimiz açılan ihanet konularından sonra "şüpheci" olmaya başladık :))
oyunu biliyorum içini rahat tut sen :)

hiç takma bunu kafana tatlım
vurdulu kırdılı zevksiz bişeykafamçokkarıştı
erkekler giriyor zaten hep:1ninca:

kuzum bence büyütme kafanda
oyunda chat özelliği var evet, ama sadece oyunla ilgili deli gibi muhabbet dönüyor
çoğu zaten minnacık çocuk oynayanların
olmaz mı olur, kızlarla chat yapar
ama bunun için cs bence kötü bir tercih :roflol:

İçerik nedeniyle”hiç bir başlığa uymayanlar“Bölümüne taşınmıştır
Editör arkadaşımın da bilgisine

tşk ederim arkadaşlar. Valla rahatladım. Konuyu açtıktan sonra aşkım aradı ve neden bilmiyorum bugün iyiliğim üstümdeydi. Normalde ufacık bir meseleyi dahi bağıra bağıra söyler ve sonuç alamazdım. Ama bu sefer yapmadığım şirinlik kalmadı ve laf arasında oyunu oynamasını istemedimi bunu benim için yapmasını rica ettim Oynamam aşkım nolucak ama sende sims oynama dedi. Karşılıklı anlaşma yapıldı anlıcanız. Ama hala oyunu merak ediyorum. Yüklenmesi baya zahmetliymiş sanırım. Yani int üzerinden oynamak için.. Abisiyle irtibata geçmemi istedi oyunu öğrenmem için. Bu bile benim için önemli bişe:) Sonuçta saklıca bişe olsa ne diye beni teşfik etsin öle değil mi?

Benimkide elinden gelse 24 saat oynar counterı.Abartılcak bi durum yok rahat ol senyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…