Bebek İkinci El Oyun Halısı, Hoppala, Koelstra Bebek Arabası, Süt Pompası 0-6 ay kız bebek kıyafetleri

meleginannesi123

Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2015
36
23
40
Merhaba hanımlar 9-36 kilo oto koltuğu arıyorum.Çok ACİL. Şuan kullandığımız ürün den pek memnun değilim. 3 Gün sonra tatile çıkıcaz, fındığım için daha sağlıklı birşey arıyorum.

Kelstra marka bebek arabamız. İlk 6 ay kullanım için yatar aparatıda var. İlgilene arkadaşlar olursa fotoğraf ekleyebilrim. Çok kullanışlı ve sağlam bir araba. Yer sıkıntımızdan dolayı daha pratik birşeyer kullanmak istiyoruz. Anne- Baba olma heyecanı sırasıdna küçük bir apartmanda oturduğumuz gerçeğini atlamışız malesef:)Hatta baston bebek arabası olan arkadaşlarla takas da düşünebilriim.
Oyun halımız temiz ve bütün parçaları tamdır. Kızım uzun süre keyifle oynadı ama artık sadece yanında geçip gidiryor. :))
Yağmur ormanı hoppalamız en kıymetlimiz, biz çok faydasını gördük.Kol, bacak kaslarının gelişimi için gerçekten ideal. Fisher price ın sayfasında ürün özelliklerin incelemenizi tavsiye ederim. Bizde okumadn almamıştık.
Fiyatları aşağıda yazıyorum. Ayrıca elimde bir çok oyuncak ve kıyafette var 1 yaşa kadar kız bebek için. İlgilene aradaşlar olursa fotoğraf ekleyebilrim.
Çalıştığım için çok vaktim olmuyor herşeyi fotoğraflayamadım.

Koelstra Bebek Arabası Fiyatı : 100 TL
Bright Stars Oyun halımız Fiyatı : 25 TL
Fisher Price Yağmur Ormanı Hoppla : 150 TL (Sıfırını 400 tl ye almıştım.)
Lansinoh Süt Pompası : 40 TL
araba.jpg hoppala.jpg oyun halısı.jpg

Son düzenleme:
Oyun Halısı, Hoppala, Koelstra Bebek Arabası, Lansinoh Marka Süt Pompası 0-6 ay kız bebek kıyafetleri satıyorum. İlgilenen arkadaşlara duyurulur.

Kelstra marka bebek arabamız. İlk 6 ay kullanım için yatar aparatıda var. İlgilene arkadaşlar olursa fotoğraf ekleyebilrim. Çok kullanışlı ve sağlam bir araba. Yer sıkıntımızdan dolayı daha pratik birşeyer kullanmak istiyoruz. Anne- Baba olma heyecanı sırasıdna küçük bir apartmanda oturduğumuz gerçeğini atlamışız malesef:)Hatta baston bebek arabası olan arkadaşlarla takas da düşünebilriim.
Oyun halımız temiz ve bütün parçaları tamdır. Kızım uzun süre keyifle oynadı ama artık sadece yanında geçip gidiryor. :))
Yağmur ormanı hoppalamız en kıymetlimiz, biz çok faydasını gördük.Kol, bacak kaslarının gelişimi için gerçekten ideal. Fisher price ın sayfasında ürün özelliklerin incelemenizi tavsiye ederim. Bizde okumadn almamıştık.
Fiyatları aşağıda yazıyorum. Ayrıca elimde bir çok oyuncak ve kıyafette var 1 yaşa kadar kız bebek için. İlgilene aradaşlar olursa fotoğraf ekleyebilrim.
Çalıştığım için çok vaktim olmuyor herşeyi fotoğraflayamadım.

Koelstra Bebek Arabası Fiyatı : 100 TL
Bright Stars Oyun halımız Fiyatı : 25 TL
Fisher Price Yağmur Ormanı Hoppla : 150 TL (Sıfırını 400 tl ye almıştım.)
Lansinoh Süt Pompası : 40 TL
Eki Görüntüle 1554065 Eki Görüntüle 1554066 Eki Görüntüle 1554067
fiyatlar çok süper ihtiyacı olana bol kazançlar .h kıyafetlerle ve oyuncaklarla ilgilenebilirim foto eklerseniz.

Oyun parkını almayı düsünüyorum kapıda ödeme varsa.Bir de kızım 4 aylık 4 ay bir yas arası kıyafetlerinize ve oyuncaklarınıza bakabilir miyiz?

Süt pompası manuel. Yenidoğan kıyafetlerini bu akşam toparlayıp atarım. Fotoğraflı olanları sadece görün diye atıyorum. Puset var elimde chicco white label çok güzel bir ürün, isofixle brilikte satıyorum. Fotoğrafını ekliyorum. Birde basit ev tipi hafif bir ana diziimiz var biz ilk başlarda onuda kullandık arabada bahçede falan sonradan uzun yol çok olunca chiccoya geçtik. Onun orjinal fotoğrafınıda akşam gönderebilirm. Şimdilik temsili internetten aldığım fotoğrafı atıyım fikir edinin.Kıyafetleri bugün akşam toplayıp atıyor olucam. Sevgiler. Fiyatlarınıda aşağıya yazıyorum.
20150616_172849.jpg
20150616_172909.jpg
20150214_165355.jpg
20150214_165538.jpg
20150214_165735.jpg
20150214_165829.jpg
20150214_165931.jpg
20150214_170025.jpg
21834616_218453472.jpg

Chicco white label oto koltuğu & ana kucağı (isofixle birlikte) 100 TL
Bebesi oto koltuğu & ana kucağı 20 tl bütün parçaları eksiksiz temizdir.
Tulumlar ve takımlar 4 tl (TAKIMLAR GENELİ 3 lü ve 2 li)
Badiler 1,5 tl (fotoğraflarını akşam ekliycem)
Patikli tek altlar 1 tl
Ayakkabı patikler 4 tl (çok güzel modeler var elimde, hollandadan almıştım. Benzerleri Türkiyede yok akşam eklerim)
Taytlar (yaz kış çok kullanışlı oluyor) 1 tl
T-şhirtler 2 tl
Bir çok ürün yurt dişi marka. Doğumdan önce eğitim için yurt dişindaydım. Çoğu alışverişimi orda tamamladım. Mesela üstteki tulum yurt dışı. Alttaki takımlar türkiyeden. İstanbuldan ufak tefek bebek doğduktan sonra alış veriş yaptım. Hepsini akşam toparlayıp atarım.

Tamam şöyle yapalım siz akşam fotoğrafları paylaşın kıyafetlerin ona gore bir fiyat çıkaralım toplu bebeğim daha doğmadı ama gelen kıyafetlerin az kullanılmış ve temiz olanlardan olmasına dikkat edin lutfen birde ana kucağı vs ile de ilgileniyorum ayrıntılı konuşalım siz müsait olunca aksam

Tamam şöyle yapalım siz akşam fotoğrafları paylaşın kıyafetlerin ona gore bir fiyat çıkaralım toplu bebeğim daha doğmadı ama gelen kıyafetlerin az kullanılmış ve temiz olanlardan olmasına dikkat edin lutfen birde ana kucağı vs ile de ilgileniyorum ayrıntılı konuşalım siz müsait olunca aksam
Merak etmeyin özelden tel. numaramı yazarım ordanda görüşüz.Şuan işyerindeyim fazla ilgilenemiyorum. Görüşmek üzere.

X