öylesine....

mordabirrenk

Guru
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2008
277
0
içerim,gezerim,yeri geldimi çizerim,sinirliyim, dengesizim ama sevdimmi tamm severim bi bakarsın gülerim bi anda krizlerdeyim, kafam bozulur içerim.2 dakikada keyiflenirim ağzım iyi laf yapar çok konuşurum ama boş konuşanı sevmem boş konuşan olursa hiçç çekemem keserim sesini güzelimdir adamına göre iyiyimdir dostumsan herşeyimle seninimdir ama düşmanımsan işte ozaman tanıyamazsın beni senide tanınmaz hale getiririm yalana,yalakalığa,şımarıklığa hiçç gelemmm .adam gibi adam severim.gelene gidene eywllah war gelmişe geçmişede saygım ama bu saaten sonra kafama anca toka takarım ne kelene git derim nede gidene kal....kalacak olan yerini gidecek olanda yolunu belirlemiştir zaten giden gitmiştir gittiği an benim için bitmiştir.kimsenin hayatı beni ilgilendirmez benimkide kimseyii bu hayat benimse eğer yaşamaya değer dün dündür bugünde bugün böyleyim ben işteee..:içelim:

SENİ SAKLAYACAĞIM

Seni saklayacağım inan
Yazdıklarımda, çizdiklerimde
Şarkılarımda, sözlerimde.

Sen kalacaksın kimse bilmeyecek
Ve kimseler görmeyecek seni,
Yaşayacaksın gözlerimde.

Sen göreceksin duyacaksın
Parıldayan bir sevi sıcaklığı,
Uyuyacak, uyanacaksın.

Bakacaksın, benzemiyor
Gelen günler geçenlere,
Dalacaksın.

Bir seviyi anlamak
Bir yaşam harcamaktır,
Harcayacaksın.

Seni yaşayacağım, anlatılmaz,
Yaşayacağım gözlerimde;
Gözlerimde saklayacağım.

Bir gün, tam anlatmaya...
Bakacaksın,
Gözlerimi kapayacağım...
Anlayacaksın.

Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…