Gebeliğe Hazırlık Ovulasyontestleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Lugesya66

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2019
16
0
27
Merhaba kizlar,

Ben 08.04 - 15.04 kadar adet gördüm ve 17.04 itibaren ovulasyon testleriyle basladim, hep positiv cikti (ama hic bir zaman o cizgi olmasi kadar kalin degildi) arastirdigima göre, normalde ikinci cizgide digeri gibi ayni kalinlikta olmasa gerekiyormus. Bu dogrumu?
Ve bu arada ben ondan önceki Adet olusumdan sonra sogan kürüne baslamistim 15 gün yaptim. Birinci denemede hamile kalamadim. Ve simdi 1 haftadir gögüslerim cok fena agriyor, karnimin üzerine yatinca daha cok hissediyorum ne kadar agridinin. Buraya resim ekliyorum ovulasyon testlerimden. Sizlerdede böyle bisey oldumu kizlar?

Eklentiler

• phalbm25925878_w200h97.jpg
    1,7 KB · Görüntüleme: 478
  • 20200421_120133.jpg
    78,6 KB · Görüntüleme: 487
Evet kuzum doğrudur. C kısmında çıkan çizgiden daha bordo olması gerekiyor yumurtlama günü olması için. Ben silmişim kendi ovulasyon testi takibimi, olsa eklerdim. Acaba regl olurken mi yumurtladın ya, 7 gün sürmüş ya reglin, genelde böyle uzun mu olursun ? Benim 4 gün sürer

Adet olunduğu gün yumurtlama olur mu cidden ay kafam karıştı

Canim t c den koyu oluykr yada onun kadar koyu oluyor pik olduğunda

Ilk defa duyuyorum regl olurken yumurtlama olabilecegini :O regl olurken tabi test yapmadim cünkü böyle biseyin olabilceginden haberim yoktu. Hayirlisi olsun nediyim

Evet bende ılk kez dün duydum
Adetten önce 1 haftayı bile degerlendırmek gerekıyormus
Evet tabii ki de onun için bazı insanlar üstüne gördüğünü zannediyor bu sebepten dolayı. Mesela ben bu gebeliğime muhtemelen âdetten hemen sonra hamile kaldım çünkü hesaplamalara göre ultrasona göre hamileliğim biraz daha önde gidiyor.

Kızlar benim temmuz 24 ünden bu yanaki ovu testlerim...24-25-26yı değerlendirdik.kalan günler olmadı.sorun olur mu?

Eklentiler

• 2489E4A0-DD08-47E7-AFEA-FE3E1D0205D0.jpeg
    76,1 KB · Görüntüleme: 371
t c den koyu oluykr yada onun kadar koyu oluyor pik olduğunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…