Ovülasyon

Elfida78

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2024
1
0
32
Merhaba hanımlar 1 buçuk yıllık evliyim henüz yeni çocuk yapma kararı aldık. Bu ay deniyoruz ovülasyon testi aldım fakat kafam çok karıştı. Regl’imin bittiği tarihten itibaren her gün ovülasyon testi yaptım ( regl’im çok düzenli değildir ) geçen ay zaten baya bir gecikmişti. 22 eylül en son regl baslangıcım ve 6 gün sürüyor. bitiş 28 eylülden itibaren her gün test yaptım. Ekim 8’inde koyu iki çizgi gördüm pik yaptığı tarihti. Aralarda 1-2 gün aksama olduysada sürekli olarak denedik. 8 ekimden sonra 9’u tekrar ovülasyon testi yaptım ve çizgi silik cıktı genede 8’i ve 9’u denedik. Fakat bugün ekim 11 tekrar ovülasyon testi yaptım ve sol kasığım agrıyor ovülasyon testi gene koyu çizgiye döndü genelde cok sıvı almadan testleri aynı saatte yapıyorum. Cok uzun oldu ama sorum şu

Bugün koyu iki çizgi var ve ovülasyon pik günüm eşim sabaha kadar calısıyor ve 3-4 gün bir ilişki olamayacak. En son çarşamba 8 eylül günü ilişki olmuştu bugün 11 eylül ve ovülasyon koyu iki çizgi. Bu ay şansımı kaybetim mi? Yoksa 8-11 ekim arası yumurta ve sperm canlı kalır mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…