Ovulasyon

Dün silik çıktı çizgi vardı bugün böyle nasıl olabiliyor bu bizim seninle 27 Mayıs pik görmüştük
Merhabalar bunun koyulugunda bır sıkıntı yok yumurtalama ili çizgi ayni renk olunca yada max tarafındakı cizgi daha koyu olunca baslamıs oluyor yanı bu fotograftakı silik sayılıyor umarım anlatabilmişimdir bilgilendirmek istedim fazlasıyla araştırdığım için

Yaa gerçekten mi az önce böyle çıktı

Eklentiler

• image.jpg
    76,7 KB · Görüntüleme: 45
Şuan normal yanı adet bitiminde yapıncada boyle cıkar birt tık siliğide çıkabilir yumurta yumurtlama boyutuna ulaşınca aynı tonda yada max daha koyu oluyor sonra silikleşince yumurta çatlamış oluyor çatladıktan 1 gün sonra işlevini kaybediyor yani çatladı diyip bırakmayın ogünüde değerlendirin

Çok teşekkür ederim bilgileriniz için ara sıra burdan sorsam döner misiniz?

Çok teşekkür ederim bilgileriniz için ara sıra burdan sorsam döner misiniz?
Tabiki de günün 10 saati nerdeyse burdayım geri kalanındada uyuyorum bende aynıyım sizin gibi hamilelik istiyorum o yüzden fazlasıyla araştırıyorum 8-9 ay olacak nerdeyse korunmayı bırakalı çatlatma iğnesi vurdurdum 2 kere bir sıkıntı olmadığı halde olmuyor o yüzden fazla üstüne düşüyorum belkide

Arkadaş yumurtlama gördü ama adeti yaklaştığı için gebelik olabilir sandık biz

Çok fazla üzerine düşmemek gerekiyor aslında da işte sabırsız be heyecanlı olunca merakla bekliyoruz . inşallah siz de en kısa zamanda güzel haberlerle burada bizi mutlu edersiniz

Kan testi yaptırmadın mı
Ben olsam koşa koşa giderim yani en azından kafan rahatlar
Başlarda bende hep öyleydim bir sürü idrar kan testi yapardım ama ınsan olumsuza alışınca kaçıyor birazda ilkkez test yapmadan bu kadar bekledim ama 4 gun gecikmeyle idrarda cçıkardı diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…