Ovulasyon

birisi111

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2022
576
163
Adetime 5 gün kaldı bazı belirtiler yaşıyorum elimde gebelik testi olmadığı için ovulasyon testi yaptım yorumlar mısınız?

Eklentiler

• 0BB21DDC-A597-4A66-9444-36C147905DEB.jpeg
    33,8 KB · Görüntüleme: 73
Son düzenleme:
Ovulasyon testim pozitif mi yorumlar mısınız?
Hayır canım c çizgisi gibi koyuluk olması gerekiyor örnek olarak attım 17.gün pozitif aynı gün çatlama oldu

Eklentiler

• Screenshot_20230520_184634_com.android.gallery3d.jpg
    24,9 KB · Görüntüleme: 65
Hayır canım c çizgisi gibi koyuluk olması gerekiyor örnek olarak attım
Teşekkür ederim eskiden yaptıklarım falan koyu olmadığında hiç bu kadar bile çıkmıyordu da o yüzden sormak istedim.Birde adetime 5 gün falan kaldı da birkaç belirti tarzı şeyler yaşıyorum elimde de gebelik testi yok o yüzden bari ovulasyon yapayım dedim

Aa siz yumurtlama değil gebelik için diyorsunuz bende ovülasyonla gebeliğimi öğrenmiştim c silik t daha koyu çıkmıştı, adet yaklaştıkça lh hormonunda artış olabiliyor şuan gebelik var mı yok mu bilemeyiz baya silik umarım hamilesindir

Umarım teşekkür ederim.Bende ovulasyonla öğrendim dedinizya hani gebelik durumunda nasıl oluyo?

Umarım teşekkür ederim.Bende ovulasyonla öğrendim dedinizya hani gebelik durumunda nasıl oluyo?
Hamileyseyseniz C çizgisi silik T çizgisi daha koyu çıkıyor tabi benim boş gebelik oldu 9 ay geçti üstünden. Örnek olarak görmek isterseniz Google yazın çıkar elimde bulunmuyor yaptığım test attım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…