Ovulasyon

birisi111

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2022
576
163
Adetime 5 gün kaldı bazı belirtiler yaşıyorum elimde gebelik testi olmadığı için ovulasyon testi yaptım yorumlar mısınız?😇

Eklentiler

• 0BB21DDC-A597-4A66-9444-36C147905DEB.jpeg
    0BB21DDC-A597-4A66-9444-36C147905DEB.jpeg
    33,8 KB · Görüntüleme: 73
Son düzenleme:
Ovulasyon testim pozitif mi yorumlar mısınız?😇
Hayır canım c çizgisi gibi koyuluk olması gerekiyor 🙂 örnek olarak attım 17.gün pozitif aynı gün çatlama oldu

Eklentiler

• Screenshot_20230520_184634_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230520_184634_com.android.gallery3d.jpg
    24,9 KB · Görüntüleme: 65
Hayır canım c çizgisi gibi koyuluk olması gerekiyor 🙂 örnek olarak attım
Teşekkür ederim eskiden yaptıklarım falan koyu olmadığında hiç bu kadar bile çıkmıyordu da o yüzden sormak istedim.Birde adetime 5 gün falan kaldı da birkaç belirti tarzı şeyler yaşıyorum elimde de gebelik testi yok o yüzden bari ovulasyon yapayım dedim😇

Teşekkür ederim eskiden yaptıklarım falan koyu olmadığında hiç bu kadar bile çıkmıyordu da o yüzden sormak istedim.Birde adetime 5 gün falan kaldı da birkaç belirti tarzı şeyler yaşıyorum elimde de gebelik testi yok o yüzden bari ovulasyon yapayım dedim😇
Aa siz yumurtlama değil gebelik için diyorsunuz 🙈 bende ovülasyonla gebeliğimi öğrenmiştim c silik t daha koyu çıkmıştı, adet yaklaştıkça lh hormonunda artış olabiliyor şuan gebelik var mı yok mu bilemeyiz baya silik umarım hamilesindir💚💐

Aa siz yumurtlama değil gebelik için diyorsunuz 🙈 bende ovülasyonla gebeliğimi öğrenmiştim c silik t daha koyu çıkmıştı, adet yaklaştıkça lh hormonunda artış olabiliyor şuan gebelik var mı yok mu bilemeyiz baya silik umarım hamilesindir💚💐
Umarım teşekkür ederim.Bende ovulasyonla öğrendim dedinizya hani gebelik durumunda nasıl oluyo?

Umarım teşekkür ederim.Bende ovulasyonla öğrendim dedinizya hani gebelik durumunda nasıl oluyo?
Hamileyseyseniz C çizgisi silik T çizgisi daha koyu çıkıyor tabi benim boş gebelik oldu 9 ay geçti üstünden. Örnek olarak görmek isterseniz Google yazın çıkar elimde bulunmuyor yaptığım test attım 🥺

X