Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

canım spermler 3ile5 gün canlı kalıyorlar,sende 9.gün ilişki olmuş,10.gün çift çizgiymiş,11.günde ilişki olmuş yani gayet güzel günlerde ilişki olmuş,inşallah döllenme olmuştur

Bayanlar daha once sormustum ama emin olmak icin tekrar soruyorum.. benim test iki gun belirgin czgiden sonra siliklesti.adetimin hangisinden 14gun sonra olmasini beklemeliyim..

ya tatlım bildigim kadarıyla ilk çift çizgiden sayıyorsun,benikisi ilk çift çizgiden sonra 16.günü adet oldum,zaten 14 ile 16 gün sonrasında adet başlıyormuş

Bayanlar daha once sormustum ama emin olmak icin tekrar soruyorum.. benim test iki gun belirgin czgiden sonra siliklesti.adetimin hangisinden 14gun sonra olmasini beklemeliyim..

ya tatlım bildigim kadarıyla ilk çift çizgiden sayıyorsun,benikisi ilk çift çizgiden sonra 16.günü adet oldum,zaten 14 ile 16 gün sonrasında adet başlıyormuş

Merhaba kizlar. Bu ay ilk kez ovulasyon testini kullandim, ve kesinlikle herkeze oneriyorum. Ben her zaman 28 gunde regl oluyorum, ovulasyonumu da herkezin dedigi gibi 14. gun diye zannediyordum. Ama yanilmisim, bugun regilimden 16 ci gunum ve bugun ilk kez iki cizgi gosterdi test. Dun geceye kadar tek cizgi vardi. Biz hep 11-15 gun arasinda iliskiye giriyoduk, ovulasyon gunlerim diye.. Ama bugun ogrendim ki 28 gunde regl olmama ragmen ovulasyonum 16 ci gun basliyoo. Bana dua edin, insallah bu ay basarili olurAllah herkeze nasip eder insallah

inşallah canım bu ay olur,ama diyer aylardada dogru zamanda ilişki olmuş,diyelimki 14.veya 15. gün ilişki oldu sperm canlı bekliyo zaten,16.hatta 17.gündede yum.çatladı diyelim döllenme şansı yüksek günler bunlar zaten,inşallah bu ay olur

Ya nasip isler bunlar da, yinede ovulasyon gunumuzu bilmek faydalidir diye dusunuyorum. Insallah :97:

bugün adetin 10.günü başlasammıki testlere

Walla canim ben yaklasik 30 31gunde adet oluyorum.test 15.gun belirginlsti. Tarihlerine gore sen daha iyi bilirsin ama bence erken.zaten az cok tahmin ediyosundur gununu.ben bu ay kullanmasam mi diyorum.pozitif oldugu gun agrim cok fazlaydi. Hep sancili oluyor yumurtlamam ama test insani strese sokuyo..

benimde öyle oldu ben geçen ay ilk yapmıştım testi,14.gün çift çizgiyi gördüm 15.gün sancıdan neredeyse hastaneye gidelim dicektim,kasıklarım şişti sanki,karnım gaz dolu gibiydi,daha önceki aylardada olurdu ama ben yum.günümü bilmedigim için anlamamıştım ne oldugunu,nasip bakalım ne olacak,bu ay ikinci ayımız

Hayirlisi Allahtan.. yumurtlama gununude bilince hemen oluvercek gibi geliyo..bakalim beklicez..

Kizlar bugün doktora gittim.ovu.testinde hic çizgi yok ve daha da yarin çift çizgi görmeyi bekliyordum gecen aylara gore öyle oluyordu.ama bugün doktor yumurtanın catlamis denesin mi.sok oldum.ben 2 aydir ovu.testine gore ayarlamisim kendimi.yani ovu.testinden erken yumurtluyormusum.bir tane de daha catlamamis yumurtam varmis .kisaca tamamen ovu.testlerine birakmayin işinizi.adet bitince gün asidi.bana bugün bile hala bir hafta gunasiri diyor.

Ben 25 26 gunde bir adet gordugum icin hep 11 12. Gunlerde yumurtluyorum saniyordum ama teste gore 14. Gun yumurtladim en garantisi gun asiri iliski tabi 16. Gunden itibaren çalışma olmadi bizden

Demek istedigim testler yol gösterici oluyor en azından ben de öyle oldu kisiden kisiye gore degisir herkesin bunyesi farklı

Hayirlisi Allahtan.. yumurtlama gununude bilince hemen oluvercek gibi geliyo..bakalim beklicez..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…