Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Arkadaşlar 12.gün ovulasyon testine başlamıştım bugün 16.günüm ve pozitif T çizgisi C çizgisiyle eşit hatta daha bile koyu biraz :)
Zaten adet bitimden bu yana gün aşırı ilişkimiz oluyordu...dün akşam da oldu...çünkü dünde belirgindi...inşallah tutar yaw :) tabii çalışmalara devam :):)

anladım canım azaman bol bol ovu. al ve hergün yap,inşallah olur

Yapmammi birakkirmiyim sadece çift çizgiyi gördüğüm gün yapmadim.ona üzüldüm.(10.gündü ) 9.gün ve 11.gün yaptik.benim anlamadigim;çift çizgiyi görünce ertesi gün yapilacak diyor 24-36 saat icinde diye ovolasyon testleri 1gün evveli gösteriyormuş ondan sanirim. Şimdi ben çift çizgi de yapmadim sorun oldumu acaba?

tam anlamadım desem tarihleri tek tek yazsan ama gün aşırı lduysa tutmuştur inşlh peki ben erkenmi başladım bugun8.günüm??? ama ben tek çizgi görüyorum silik olanda yok normalmi bu???*

Neresini anlamadin yazayim tekrar? Ne kadar kolay gorunsede zor bu şeyler Allah im hayirlisini nasip etsin ♥

ben haftaya çarşamba gideceğim inşallah.9 gün sonrası yani.senin kesen kaç mm çıktı canım.beklemek çok zor olacak bizler için:)
Sanirim 6 mm di cnm

Tekrar hayırlı olsun cnm

Bence tam tersi doğrusunu yapmissin.bu ay bende o şekilde yapacagim.3 aydir ciftcizgi ve ertesi gün hatta bazen ciftcizgiden bir gün önce de oluyordu.tutmadi.bu ay o günlerde de gunasiri yapacagim.

kızlarrr zamanında burada çok şey okudum saatlerce :S o yüzden buraya yazmak istedim :) hamile kalmak istiyoruz hepimiz ama her ay stres altında ovulasyon koyu mu çıktı , tuttu mu tutmadı mı diye diye ayları geçirdik çogumuz ama ben şunu öğrendim ki Allah ne zaman isterse o zaman gönderiyo meleğimizi ...bunu demek kolay biliyorum ama lütfen kendinizi rahatlatmaya çalışın ben bu ay hamile olduğumu öğrendim ve koskoca ay 4 defa birliktelik sonucunda , kendimi fazla üzmemeye çalışarak geçirdim ...uzun yazdım özür dilerim ama diyeceğim o ki lütfen kendinizi üzmeyin.. inanın öğrendiğim ilk andan itibaren isteyen herkes için dua ediyorummmm...hepiniz sevgiyle kalın...en kısa sürede hayırlısı ile sağlıklı bebeklerinize kavuşmamız dileğiyle

Çok sevindim ne güzel:) benimde 3.denemiz Olucak Allah hayırlısını versin.:) nasıl yaptın testi yani çifti görünce mi gördükten sonraki yani ertesi günmü? Tebrik ederim tekrardan

tek birliktelik yetiyor zaten önemli olan günü bilebilmek:)çok sevindim.maşallah sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız inşallah.ilişki günlerinizi yazarsanız arkadaşlara yol göstermiş olursunuz.benim çift çizgiden 2 gün önceydi mesela.

bana alttan baktılar bir sorun olmaz öyle şey mi olur.her söylenene kulak asma bana sor bir sorun olursa dedi.size doktorunuz mu söyledi tehlikeli olduğunu

Ablamın doktoru hamileydi.tutunmaya çalışıyor sonucda diye dedim.altan niye bakılsınki yani hiç duymadım.tehlikeli olduğunu biliyorum.tabi siz bilirsiniz sonucda hayırlı olsun

Ablamın doktoru hamileydi.tutunmaya çalışıyor sonucda diye dedim.altan niye bakılsınki yani hiç duymadım.tehlikeli olduğunu biliyorum.tabi siz bilirsiniz sonucda hayırlı olsun

çünkü bu haftalarda karından gözükmez tabi herkeste farklı olur.neticede keseye dokunmuyor.her doktor farklı şeyler söylüyor kime inanacağımzı şaşırıyoruz artık ama doktoruma güveniyorum riskli gebelik uzmanı bir sakıncası olsa muhakkak bakmazdı.hakkımızda hayırlısı olsun hayırlısıyla tutunsunlar inşallah.darısı sizin başınıza inşallah:)

Âmin Allah razı olsun.bende yumurtlama gününden 1 gün önce ve yumurtlamadan bir gün sonra yaptık bakalım hayırlısı :) sevindim doktor iyimiş :) ne kadarda o gerçek günü tutursakda bence Allah doğru zamanı biliyor elbet endişe kalkıyor teslimiyetle :) sevgiler birde bir hatıra defteri alın utrason fotolarıda olsun ve duygularınızı yazın.ablam yapmıştı ilk sayfa yı anne ve babanın yazması çok güzel oluyor.ablam yapmıştı aklınızda olsun...

Bayanlar daha once sormustum ama emin olmak icin tekrar soruyorum.. benim test iki gun belirgin czgiden sonra siliklesti.adetimin hangisinden 14gun sonra olmasini beklemeliyim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…